تجمع اعتراض طلاب و روحانیون کاشمر در اعدام شیخ نمر

 تجمع اعتراض طلاب و روحانیون کاشمر در اعدام شیخ نمر

همزمان با سراسر کشور تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون حوزه های علمیه کاشمر با تعطیل کردن کلاس های درس و اجتماع در مدرسه علیمه حاج شیخ اقدام جنایتکارانه و خبیثانه آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر را محکوم کردند. در این تجمع اعتراضی که اقشار مختلف مردم نیز حضو داشتند شرکت کنندگان با سر دادن مرگ بر آل سعود خبیث و مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود را از اقدام جنایتکارانه آل سعود  در اعدام و به شهادت رساندن این فعال شیعی در عربستان را اعلام کردند.
مدیر حوزه علمیه حاج شیخ کاشمر در این تجمع اعتراض آمیز با محکوم کردن جنایات آل سعود گفت: قطعا خون شیخ نمر، گریبان آل سعود را خواهد گرفت و به زودی شاهد سرنگونی آن خواهیم بود. حجت الاسلام جواد نیک بین با تأکید بر این که با کشته شدن شیخ نمرها و شیخ زکراکی ها شیعه زنده تر می شود یادآور شد: خون هایی که در اقصی نقاط دنیا از شیعیان ریخته می شود به هم خواهد پیوست و آل سعود را از بین خواهد برد.
در ادامه یکی از فعالان فرهنگی استان خراسان رضوی با اشاره به این که امروز شیعیان قربانیان ترویست هستتند گفت: دنیای غرب به دنیال این است که همه دنیا را تحت سلطه خود قرار دارد و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نیست.
حجت الاسلام محمد فلاح با بیان این که شیعیان آماج حملات تروریست ها و وهابیت قرار گرفته اند افزود: شیعیان در راهی که پا نهاده اند هیچگاه پشیمان نیستند و فریاد اعتراضی ما از سر ناراحتی نیست بلکه شیعه همواره به دنبال شهادت است و صادقانه پای عهد با خدای خویش استوار مانده اند. وی با اشاره به این که شیعیان همواره درصدد هستند که سبک و مدل جان باختن شان همانند اهل البیت باشد خاطر نشان کرد: با کشته شدن امثال شیخ نمر و شیخ زکزاکی ها بیداری اسلام در دنیا فراتر می رود و ملت ها بیدار و آگاه تر می شوند

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved