• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه کاشمر: ملت از شعار " مرگ بر آمریکا" کوتاه نمی آید / حمایت امام جمعه از کاندیدای خاص شایعه است

امام جمعه کاشمر: ملت از شعار " مرگ بر آمریکا" کوتاه نمی آید / حمایت امام جمعه از کاندیدای خاص شایعه است

امام جمعه کاشمر: ملت از شعار

امام جمعه کاشمر با اشاره به حضور باشکوه و حماسی ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن گفت: ملت ما از شعار " مرگ بر آمریکا" که منجر به گسترش روحیه استکبارستیزی در منطقه شده است کوتاه نمی آید.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی در اجتماع نمازگزاران کاشمری در مصلای این شهر اظهار داشت: حضور پرشور و حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن یک حماسه جدید رقم زد و به دنیا اعلام کرد که همواره در راه سرفرازی و سربلندی ایران اسلامی تلاش می کنند.

وی با بیان این که ملت بزرگ ایران اسلامی همچون سنوات گذشته با حضورشان، این روز را به کام خود شیرین و سرفرازی شان را در دنیا به نمایش گذاشتند ابراز داشت: در شرایطی که دشمنان از 4طرف آتش افروزی می کنند تا بتوانند راه نفوذی برای ایجاد ناامنی در کشور ایجاد کنند، مردم با حضورشان ثابت کردند که به برکت ایستادگی و مقاومت شان همواره دشمن در راه رسیدن به اهداف پلیدش ناکام خواهد ماند.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که عده ای تلاش می کنند تا شعار " مرگ بر آمریکا" را حذف و ملت آن را فراموش کند خاطر نشان کرد: با همین شعار شکستن ابهت آمریکا را شاهد بودیم و مستضعفان را به پای نبرد با مستکبران آوردیم و امام راحل نیز با همین شعار هیمنه آمریکا را شکست و او را تحقیر کرد.

وی با بیان این که به برکت سردادن شعار مرگ بر آمریکا شاهد گسترش ورحیه استکبار ستیزی در منطقه هستیم یادآور شد: تا زمانی که آمریکا به شیطنت ها و جنایت های خودش ادامه دهد این شعار تکرار خواهد شد.

حجت الاسلام یعقوبی  با اشاره به برگزاری همزمان دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه سالجاری خاطر نشان کرد: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی مردم بایستی با تحقیق به 6 عالم و فقیه رأی دهند و در انتخابات مجلس شورای اسلامی به یک کاندیدا برای نمایندگی شهرستان در بهارستان رأی دهند.

وی با تأکید بر این که در انتخاب کاندیدای اصلح باید داشتن دغدغه دین، نظام، انقلاب و ملت از ملاک های اصلی باشد تصریح کرد: متأسفانه مدتی است که برخی با انتشار تصاویری مدعی حمایت امام جمعه شهرستان از کاندیدای خاص هستند اما باید اذعان کنم که طرح این موضوعات شایعه است و مردم در انتخاب کاندیدای اصلح هوشیار و آگاه باشند.

امام جمعه کاشمر با اشاره به طرح انتخاب افراد برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در مخالف یا موافق بودن دولت افزود: مجلس شورای اسلامی خانه مردم است و هر تصمیم و اراده ای که از سوی مردم گرفته شود محترم است و باید محقق شود؛ لذا مردم آگاه باشند و گرفتار تبلیغات و موضوعات روزنامه ای و رسانه ای نشوند.

 وی با بیان این که این روزها شاهد حضور کاندیداها در محافل عمومی و گاها در دفتر امام جمعه هستیم افزود: در این مراسم ها و دیدارها عکس هایی گرفته می شود اما این بدان معنی نیست که امام جمعه طرفدار و حامی آن کاندیداست، لذا مردم بدون توجه به این تبلیغات غیرواقعی تنهابه افرادی که مدنظرشان است رای دهندو بدانند که امام جمعه نیز همانند سایرین دارای یک رأی است که به صورت مخفی به صندوق می ریزد.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار و تبریک این روز به پرستاران و افرادی که دربیمارستان هاو خانه ها از بیماران و سالمندان پرستاری و مراقبت می کنند گفت: تلاش و خدماتی که پرستاران در مراقبت و نگهداری از یک بیمار و فرد نیازمند به نگهداری انجام می دهد جزو بهترین عبادات است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved