کسب رتبه نخست استان در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی توسط کاشمر

کسب رتبه نخست استان در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی توسط کاشمر

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر از کسب رتبه اول استان در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در بین شهرستان های استان توسط کاشمر خبر داد.

 مهدی برامکی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: براساس گزارش اعلامی از سوی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی و برابر گزارش اخذ شده از سامانه ملی مشاغل خانگی و مستندات موجود درحوزه مشاغل خانگی توسط دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل وصندوق کارآفرینی امید شهرستان کاشمر با پرداخت 4 میلیارد و 465 میلیون ریال در استان رتبه اول پرداخت را کسب نموده است. وی با اشاره به این که سهمیه شهرستان و منابع قابل پرداخت در حوزه مشاغل خانگی در سال جاری 5 میلیارد و 690میلیون ریال بوده است یادآور شد: با همکاری دستگاههای اجرایی وتلاش اعضا کارگروه اشتغال 134 نفر به بانکهای عامل معرفی شدند که از این تعداد 102 نفر موفق به دریافت 4 میلیارد و 465 میلیون ریال تسهیلات شدند.

معاون فرماندار کاشمر با تقدیر از همراهی و تلاش های دستگاه های ذیربط و بانک های عامل در زمینه جذب سهمیه شهرستان، بر لزوم اقدامات لازم توسط دستگاههای اجرایی بمنظور جذب صد درصدی اعتبارات و ثبت درسامانه مشاغل خانگی درراستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی وافزایش اشتغال تأکید کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved