• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • فرماندار کاشمر: دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف به تأمین نیروی مورد نیاز ستاد انتخابات هستند

فرماندار کاشمر: دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف به تأمین نیروی مورد نیاز ستاد انتخابات هستند

فرماندار کاشمر گفت: به استناد ماده 11 قانون انتخابات، تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف به تأمین نیرو و امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات هستند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 ، مهدی فروزان  در جلسه شورای اداری کاشمر در محل سالن همایش های آب و فاضلاب شهری کاشمر اظهار داشت: فرآروی ما یک گام اساسی و یک واقعه حساس و حیاتی است و آماده هستیم که بتوانیم یک جشن ملی را در هفتم اسفند برگزار کنیم.

وی با بیان این که ماراتن انتخابات که از 4 خرداد آغاز با مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در 7 اسفندماه به پایان می رسد افزود: قطعا ضرورت های این حضور و حماسه برای همگان مشخص است؛ اما به هر حال شرکت در انتخابات وفاداری به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همه ما وظیفه شرعی، دینی و ملی داریم که زمینه را برای مشارکت تک تک واجدین شرایط فراهم کنیم.

رئیس شورای اداری کاشمر با تأکید بر این که حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی دشمن را ناامید و توطئه ها و شیطنت های آن را خنثی می کند یادآور شد: باید افراد در انتخاب خود دقت کنند و فردی را برگزینند که برای رضای خدا کار کند و شایستگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته باشد و همواره این فرمایش مولای متقیان را بر ذهن داشته باشد که کاری نکند که بمانیم، کاری بکند که بماند.

وی با بیان این که در گوشه و کنار شنیده می شود که عده ای سعی می کنند که این طور القاء کنند که مردم از نظام و انقلاب خسته شده اند ابراز داشت: این شایعات با حضور گسترده و مشارکت حداکثری در پای صندوق های اخذ رای نقش برآب خواهد شد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد بود.

فروزان با اشاره به این که انتخابات در انحصار فرد، گروه و جناح خاصی نیست بلکه متعلق به آحاد ملت ایران اسلامی است تصریح کرد: مجریان انتخابات تنها بر اساس قانون، خود را مکلف و موظف به اجرای قوانین می دانند.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آخرین ماه سال، بر پی گیری دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص تخصیص اعتبارات عمرانی پروژه ها تأکید کرد و گفت: علیرغم همه محدودیت های مالی بر اساس تخصیص اعتباری که در حوزه اشتغال مشاغل خانگی به شهرستان انجام شد، خوشبختانه در سایه همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی و پشتیبانی بانک های عامل ملی و ملت کاشمر به لحاظ جذب این تسهیلات رتبه برتر را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده است.

فرماندار کاشمر همچنین با تقدیر از شهردار و مجموعه پرسنل و کارکنان خدوم شهرداری کاشمر و تبریک کسب رتبه برتر این شهرداری در بین شهرداری های خراسان رضوی در سال گذشته افزود: قطعا کسب این موفقیت نشان از اجرای طرح های موفق و انجام امور مورد رضایت مردم بوده است.

وی با اشاره به نامگذاری 22 اسفند ماه بنام روز ملی شهدا یادآور شد: متأسفانه در تقویم جاری کشور این روز تاریخی و به یاد ماندنی مغفول واقع شده است.

فروزان با بیان این که همه ما هر چه داریم و به نوعی هم قیافه پست و مسئولیت نیز می دهیم و حقوق آن را هم دریافت می کنیم به برکت خون شهداست تصریح کرد: کسب موفقیت های که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و بین المللی به برکت جانفشانی و خون شهداست؛ لذا امیدواریم با همت و همکاری تمامی دستگاه ها بتوانیم این روز را آنطور که شایسته مقام شهیدان است برگزار کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved