معرفی کاندیداهای مورد حمایت طیف های سیاسی در حوزه انتخابیه کاشمر

معرفی کاندیداهای مورد حمایت طیف های سیاسی در حوزه انتخابیه کاشمر

با نزدیک شدن به زمان برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه، جریان ها و طیف های سیاسی مختلف با انتشار لیست های متفاوت سعی در جذب افکار عمومی رأی دادن به گزینه های پیشنهادی از سوی خود دارند. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، لیست اصولگرایان خراسان رضوی که برای 11 حوزه انتخابیه در این استان منتشر شده است محمد اسماعیل نیا نماینده فعلی مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی را به عنوان نامزد مورد حمایتش در این حوزه انتخابیه معرفی کرده است.

دبیر جبهه اعتدال و عقلانیت نیز با انتشار لیست 11 نفره، اسامی کاندیداهای این جبهه را در شهرستان های استان اعلام کرده است. که بر این اساس بهروز بنیادی به عنوان کاندیدای جبهه اعتدال و عقلانیت در حوزه انتخابیه کاشمر معرفی شده است.

کمیته شهرستان های اصولگرایان تحولخواه نیز با اسامی 12 نفر برای 11 حوزه انتخابیه در شهرستان های خراسان رضوی که مورد تأیید این حزب هستند منتشر کرده است. در لیست منتشر شده احمد بلوکیان که سابقه دو دوره نمایندگی مردم کاشمر، خلیل اباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته است به چشم می خورد.

این گزارش حاکی است که محمد تقی منجذبی که سابقه طولانی برای شرکت در ادوار انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه را در کارنامه خود دارد حوزه انتخابیه خود را از کاشمر به تهران تغییر داده است و با تأیید صلاحیت علیرضا شهری در آخرین لحظات از سوی شورای نگهبان شاهد حضور 15 کاندیدا در لیست آگهی منتشر شده از سوی فرمانداری در حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن هستیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved