رییس هیات بازرسی انتخابات کاشمر خبر داد: راه اندازی  سامانه سهبا در کاشمر / ارتباط مستقیم مردم و کاندیداها با هیأت بازرسی

رییس هیات بازرسی انتخابات کاشمر خبر داد:  راه اندازی  سامانه سهبا در کاشمر / ارتباط مستقیم مردم و کاندیداها با هیأت بازرسی

رئیس هیأت بازرسی انتخابات کاشمر از راه اندازی سامانه سهبا در این شهرستان خبر داد و گفت: با فعال شدن این سیستم زمینه ارتباط مستقیم مردم و کاندیداها با هیأت بازرسی فراهم شد.

مهدی برامکی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: سامانه هیأت بازرسی انتخابات (سهبا) به منظور ایجاد فضای آسان ارتباطی آحاد مردم و کاندیداها در هر حوزه انتخابیه به طور مجزا فعال شده است.

وی با بیان این که هیات بازرسی انتخابات با اختصاص شماره پیامک های مجزا برای گزارشات و شکایات مردمی و ارتباط مستقیم کاندیداها در هر شهرستان فراهم کرده است خاطر نشان کرد: اقشار مختلف مردم کاشمر می توانند گزارشات و شکایت خود را به شماره  3000490 پیامک کنند.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات کاشمر با اشاره به این که کاندیداها نیز از طریق سامانه 3000345 با هیات بازرسی در ارتباط باشند افزود: دستورالعمل اجرایی و شماره پیامک این سامانه به تمامی کاندیداها اعلام می شود.

وی در خصوص کارآیی و عملکرد این سامانه ارتباطی تصریح کرد: تمامی پیامک های دریافتی از طریق این سامانه ابتدا در هیات مرکزی بازرسی انتخابات در تهران مشاهده، بررسی، تجزیه  و تحلیل می شود و در صورت لزوم به پی گیری به به هیأت های بازرسی در استان و شهرستان ها ارجاع می شود.

برامکی با بیان این که تمام اقدامات و فعالیت های تبیغاتی کاندیداها توسط هیأت بازرسی رصد و روزانه گزارشات را به هیات استان ارسال می شود یادآور شد: مجموعه بازرسی هیأت انتخابات کاشمر با 106 نفر در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت می کند.

رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان تأکید کرد: هیات بازرسی انتخابات کاشمر مستقر در فرمانداری شهرستان از طریق شماره تماس 55234405  آماده دریافت نظرات و شکایات مردم کاشمر است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved