فرماندار کاشمر: یوم الله 22 بهمن امسال سرآغاز حضور گسترده در انتخابات است

فرماندار کاشمر:  یوم الله 22 بهمن امسال سرآغاز حضور گسترده در انتخابات است

فرماندار کاشمر گفت: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال سرآغاز حضور حضور گسترده برای مشارکت مردم در انتخابات است.

 مهدی فروزان  در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در سالن جلسات فرمانداری کاشمر اظهار داشت: ایام دهه فجر در حقیقت جزو روزهای ماندگار در تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی است لذا باید در راستای تبیین و گسترش اهداف آن در جامعه تلاش کرد.

وی با بیان این که سی و هشتمین بهار انقلاب امسال با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مصادف شده است یادآور شد: حضور حماسی و پرشور مردم همچون سنوات گذشته در راهپیمایی 22 بهمن سرآغازی برای مشارکت همگانی و حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفندماه است.

فرماندار کاشمر با اشاره به این که روزهای ماندگار و فراموش نشدنی دهه فجر هیچگاه از اذهان نخواهد رفت خاطر نشان کرد: 12 تا 22 بهمن 56 دوران ماندگاری برای نظام است و این ایام فرصت مناسبی برای بازنگری در ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب است.

وی با تأکید بر این که باید انبعد مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی انقلاب را برای نسل های سوم و چهارم انقلاب ترسیم کنیم تصریح کرد: در این ایام باید خودمان را برای بازنگری آرمان ها و اهداف انقلاب آماده کنیم و اگر در این مسیر از آرمان و راه رهبری انحرافی مشاهده شده، خودمان را با این ارزش ها سوق دهیم.

فروزان با بیان این که برنامه ها و مراسم های ایام الله دهه فجر باید با محوریت مردم به طرز باشکوهی برگزار شود افزود: در راستای مطلوب برگزاری سی و هشتمین بهار انقلاب 17 کمیته  امنیتی، مساجدت و تشکلهای اسلامی، ورزش، عشایر و روستایی، ایثارگران، قرآن، امور بانوان، تزئینات و فضاسازی، مراسمات، تبلیغات و فرهنگی هنری، اصناف، کودک و نوجوان، کارگری، دانشجویی، دانش آموزی، بسیج و تشکل های مردمی فعال می شود.

فرماندار کاشمر با اشاره به نامگذاری آئین بزرگداشت عید انقلاب با شعار اصلی و محوری تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت گفت: سرکشی از خانواده های معظم شهدا، گلباران مزار شهدا، یادواره شهدا، افتتاح طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و نشست ها و همایش ها از دیگر برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در کاشمر است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved