با حضور وزیر کشور؛ 8 پروژه در حوزه شهری کاشمر افتتاح شد

با حضور وزیر کشور؛  8 پروژه در حوزه شهری کاشمر افتتاح شد

با حضور وزیر کشور در مشهد 8 پروژه حوزه شهری کاشمر از طریق ویدئو کنفرانس به نمایندگی از شهرداری های استان در کاشمر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، شهردار کاشمر امروز در ارتباط تصویری با وزیر کشور از طریق ویدئو کنفراس اظهار داشت: طرح های شهرداری کاشمر به نمایندگی از 158 پروژه شهرداری خراسان رضوی با هزینه ای بالغ بر 817 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

جعفر سلیمانی با تقدیر از همراهی و همکاری مجموعه وزارت کشور با شهرداری ها در خصوص اختصاص قیر رایگان به شهرداری ها گفت: در این راستا عملیات زیرسازی و آسفالت معابر شهری کاشمر با 150 هزار مترمربع در 40 مسیر با 43 میلیارد ریال انجام شده است.

وی اجرای پروژه دفع آب های سطحی در 2 نقطه شهر با 10 میلیارد ریال هزینه را در راستای جلوگیری از سیلابی شدن معابر شهری در زمان بارندگی اعلام کرد و خاطر نشان کرد: به منظور زیبا سازی منظر شهری و نیز تسریع عبور و مرور معلولین،  30 هزار متر مربع مناسب سازی پیاده روها در 17 نقطه شهر با 12 میلیارد ریال انجام شده است.

شهردار کاشمر با اشاره  به این که در راستای بهبود عبور و مرور و ایمن سازی با هزینه ای بالغ بر 8 میلیارد و 300 میلیون ریال سامانه کنترل ترافیک در کاشمر راه اندازی شده است تصریح کرد: با توجه به این که کاشمر دومین شهر زیارتی خراسان رضوی و چهارمین شهر زیارتی در کشور به  شمار می رود و ضرورت اجرای طرح تا حرمین در این شهر فاز سوم این طرح به مساحت 15 هکتار با هزینه ی 17 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی تفکیک آب شرب از فضای سبز در سطح 15 هکتار با 4 میلیارد ریال هزینه و 9 پروژه مطالعاتی و پژوهشی با 4 میلیارد و 250 میلیون ریال را از دیگر پروژه های شهرداری کاشمر عنوان کرد و ابراز داشت: بسیار خرسندیم که 8 پروژه شهرداری کاشمر با 95 میلیارد ریال هزینه به نمایندگی از 158 پروژه شهرداری های استان افتتاح شد.

فرماندار کاشمر نیز با مثبت ارزیابی کردن عملکرد شهرداری کاشمر و کسب عنوان برتر در بین شهرداری های استان خراسان رضوی گفت: علیرغم تنگناهای مالی که دولت با آن مواجه بوده است موفق شدیم در دهه فجر 61 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در شهرستان افتتاح و بهره برداری کنیم.

مهدی فروزان با اشاره به رویداد مهم سیاسی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به عنوان سربازان عرصه صف تمامی مقدمات برای برگزاری جشن ملی در روز هفتم اسفندماه در حوزه انتخابیه کاشمر آماده نموده ایم.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن خاطر نشان کرد: در این دوره از انتخابات 6 هزار نفر در حوزه انتخابیه کار اخذ رای از 209 واجد شرایط رأی دادن را بر عهده دارند.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved