بازدید رئیس ستاد انتخابات کاشمر از ستادهای تبلیغاتی

بازدید رئیس ستاد انتخابات کاشمر از ستادهای تبلیغاتی

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کاشمر از ستادهای تبلیغاتی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مهدی فروزان  به همراه اعضای شورای تأمین و اعضای هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی بر انتخابات با حضور در ستادهای 7 نامزد انتخاباتی ضمن خداقوت و تقدیر از نامزدها و هوادارنشان و همراهی و همکاری مسئولین ستادهای تبلیغاتی بر رعایت بایدها و نباید های تبلیغات در چارچوب قانونی تأکید کرد و اظهار داشت: در راستای فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در روز اخذ رأی باید از تخریب و بداخلاقی های انتخاباتی خودداری کرد.

وی با کم نظیر توصیف کردن فضای تبلیغاتی شهرستان در سطح استان ابراز داشت: مردم کاشمر همواره در تمامی عرصه ها پیشگام و فعال بودند، به طوری که با آغاز تبلیغات رسمی شاهد حضور پرشور و نشاط مردم در ستادهای انتخاباتی و حمایت از کاندیدای مورد نظرشان هستیم.

رئیس ستاد انتخابات کاشمر با ابراز امیدواری از ادامه فضای شکل گرفته در زمان تبلیغات قانونی تا ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 6 اسفندماه خاطر نشان کرد: امیدواریم با توجه به تبلیغات کاندیداها، مردم منطقه بتوانند فردی اصلح را به عنوان نماینده خود در مجلس دهم انتخاب کنند.

وی با بیان این که تلاش ستاد انتخابات شهرستان فراهم نمودن زمینه یکسان و برابر برای حضور و معرفی برنامه های نامزدها در مسجد جامع کاشمر بوده است تصریح کرد: با توجه به برنامه زمانبندی شده سخنرانی ها در مسجد جامع، امیدواریم نامزدها و هواداران آنها بدور از هر گونه ایجاد تنش و ایجاد مزاحمت برای کسبه و مردم، با آرامش به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود بپردازند.

فروزان در این بازدیدها از تمامی مسئولان ستادهای تبلیغاتی کاندیداها خواست تا ضمن فعالیت در یک فضای رقابتی سالم در سایه همدلی و همراهی، با فراهم کردن شرایط برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برگ زرین دیگری در هفتم اسفندماه در دفتر تاریخ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت کنند.

این گزارش حاکی است از مجموع 23 داوطلب نمایندگی در حوزه انتخابیه کاشمر تعداد 16 داوطلب تأیید صلاحیت شدند که از این تعداد یک نامزد با تغییر حوزه انتخابیه از کاشمر به تهران رفت و هم اکنون نیز 7 نامزد با فعال کردن ستادهای تبلیغاتی برادران و خواهران در سطح شهرستان کاشمر تلاش چشمگیری برای معرفی خود و جلب آرای مردمی می کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved