رئیس ستاد حوزه انتخابیه کاشمر خبر داد؛ دریافت انصراف 6 نامزد نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه کاشمر

رئیس ستاد حوزه انتخابیه کاشمر خبر داد؛  دریافت انصراف 6 نامزد نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه کاشمر

فرماندار و رئیس ستاد حوزه انتخابیه کاشمر از دریافت انصرف 6 نامزد نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کاشمر خبر داد.

مهدی فروزان در گفتگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: بر اساس آخرین آمارها و مراجعه حضوری نامزدها تا کنون6 نامزد از ادامه حضور در عرصه انتخابات این شهرستان انصراف دادند.

وی با بیان این که در مهلت قانونی ثبت نام 23 نفر با مراجعه به فرمانداری کاشمر و وزارت کشور با تکمیل فرم ها و ارائه مدارک ثبت نام خود را قطعی کردند خاطر نشان کرد: در مرحله شهرستان، هیأت اجرایی کاشمر بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه صلاحیت تمامی نامزدها را تأیید کردند.

رئیس ستاد انتخابات کاشمر با اشاره به این که در هیأت نظارت استان برای دو نفر از نامزدها رد صلاحیت و 8 نفر عدم احراز صلاحیت صادر شده است تصریح کرد: در آخرین مرحله اعلام اسامی از سوی شورای نگهبان 16 نامزد برای حضور در رقابت انتخابات اعلام شد.

وی با بیان این که یکی از نامزدها از کاشمر به تهران تغییر حوزه داده است یادآور شد: در فرم شماره 56 فرمانداری اسامی 15 نامزد به همراه کدهای داوطلبی آنان منتشر شد.

فروزان با مطلوب توصیف کردن فضای پرشور تبلیغاتی در مدت یک هفته تبلیغات نامزدها افزود: در این مدت 7 نامزد با برپایی ستادهای تبلیغاتی در دو حوزه خواهران و برادران فعالیت های تبلیغاتی خود را انجام دادند.

فرماندار کاشمر با بیان این که تا 24 ساعت مانده به آغاز رأی گیری با مراجعه حضوری به فرمانداری و ارائه درخواست انصراف به صورت کتبی از ادامه حضور در رقابت انتخابات انصراف دادند ابراز داشت: تا کنون علی محمد خزائی قوژدی، محسن رمضان زاده، مهدی مهدوی، حسین جعفرزاده ، محمد علی شبیری و مجید مهدوی کلاته نو با ارائه برگه انصراف از ادامه حضور در این عرصه کناره گیری کردند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved