شهردار کاشمر اعلام کرد: 4 میلیارد ریال خسارت قلع و قمع درختان باغ در کاشمر

شهردار کاشمر اعلام کرد: 4 میلیارد ریال خسارت قلع و قمع درختان باغ در کاشمر


شهردار کاشمر میزان خسارت وارده از بابت قلع و قمع درختان باغ در این شهر را 4 میلیارد ریال اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، جعفر سلیمانی در یکصد و بیست و یکمین جلسه علنی شورای شهر کاشمر اظهار داشت: در کمیسیون اشجار و فضای سبز شهرداری کاشمر مستندات قطع 500 اصله نهال در یکی از باغات سطح شهر کاشمر بررسی که بر اساس تعرفه مصوب شورای شهر مبلغ 4 میلیارد ریال میزان خسارت برآورد شده است.
در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر با بیان این که درخواست شهروند در خصوص مشکلات بوجود آمده به شورا واصل و بر حسب وظیفه و جایگاهی که در شورا داریم مکاتبات را با قسمت های مربوطه انجام داده ایم گفت: با گذشت دو هفته از مکاتبات انجام شده تا کنون پاسخی در این زمینه دریافت نکرده ایم.
سید حسین حسینی با بیان این که در خصوص اقدام صورت گرفته و قطع درختان یک باغ در داخل شهر باید پی گیری ها انجام شود خاطر نشان کرد: همان گونه که از مردم توقع داریم قوانین را به ویژه در بحث فضای سبز رعایت کنند از سازمانها، ادارات و سایر ارگان ها به عنوان مجریان قانون انتظار داریم قانون را به شیوه درست و صحیح اجرا کنند تا در صورت مشاهده تخلف بتوانند با متخلفین برخورد کنند.
ریئس شورای شهر کاشمر با تاکید بر این که باغات  حوزه خدمات شهر جزو سرانه فضای سبز شهری محسوب می شود از شهردار و مسئول کمیسیون فضای سبز شورا به نمایندگی از مردم موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved