فرماندار کاشمر؛ اعدام شیخ نمر موجب بیداری اسلامی و زمینه ساز سقوط آل سعود است

فرماندار کاشمر؛  اعدام شیخ نمر موجب بیداری اسلامی و زمینه ساز سقوط آل سعود است

فرماندار کاشمر با اشاره به روشنگری ها و مجاهدت های رهبر شیعیان عربستان گفت: اعدام شیخ نمر علاوه بر بیداری جهان اسلام، زمینه ساز نزدیک شدن آل سعود به سقوط شد.

مهدی فروزان امروز در حاشیه برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز نمازگزاران کاشمری در محکومیت اقدام عربستان در به شهادت رساندن آیت الله نمر باقر النمر اظهار داشت: ریختن خون فردی که در دوران زندگی اش با روشنگری ها و مجاهدت هایش زمینه اتحاد و وحدت بین مسلمانان را فراهم کرد قطعا گریبان آل سعود را خواهد کرد و پایه های بی ثبات حکومت آل سعود را متزلزل تر از گذشته خواهد کرد.

وی با محکوم کردن اقدام جنایتکارانه آل سعود در اعدام رهبر شیعیان عربستان خاطر نشان کرد: این روحانی مبارز و جهادگر به خوبی در راه برقراری عدالت در جامعه به وظیفه اش در قبال اسلام و مجاهدت در راه خدا عمل کرد؛ به طوری که برگزاری این راهپیمایی که در سراسر کشور در حال برگزاری است گواه خدمات این پرچمدار مبارزه در عربستان و دفاع از آرمان های اسلام است.

فرماندار کاشمر با بیان این که شیخ نمر باقرالنمر بلندگوی حقانیت مسلمانان در سرزمین عربستان بود و در این راه تلاش ها و خدمات ارزنده ای در ایجاد وحدت و تعامل برجای گذاشت ابراز داشت: اقدام عربستان در به شهادت رساندن این عالم روحانی تنها به جهت ایجاد تفرقه بین مسلمانان بود؛ اما آل سعود باید بداند مسلمانان با از دست دادن شیخ نمر باقرالنمر بیش از هر زمان دیگری متحدتر شده است و سیاست های تفرقه انگیز آنها نمی تواند الگویی برای کشورهای اسلامی باشد.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفندماه بر بصیرت و هوشیاری آحاد مردم جامعه تأکید کرد و تصریح کرد: در این راستا باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمن با ترفند نفوذ در انتخابات به اهداف و توطئه هایش دست یابد.

فروزان با ابراز خرسندی از پشت سرگذاشتن مراحل انتخابات در چارچوب قانون و پرهیز از هرگونه جانبداری یادآور شد: مراحل تأیید صلاحیت داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیئت های اجرایی بر اساس استعلامات مراجع چهار گانه انجام شده است و با سپری شدن موفقیت آمیز سایر مراحل بر اساس برنامه زمانبدی انتخابات شاهد حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 7 اسفندماه خواهیم بود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved