• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • مسئول ستاد هدایت درمان دانشگاه مشهد خبرداد؛ اختصاص آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به کاشمر در سال جدید

مسئول ستاد هدایت درمان دانشگاه مشهد خبرداد؛ اختصاص آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به کاشمر در سال جدید

مسئول ستاد هدایت درمان دانشگاه مشهد خبرداد؛  اختصاص آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به کاشمر در سال جدید

 

مسئول ستاد هدایت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اختصاص یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به کاشمر در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حسین اسحاقی  در آئین افتتاح ساختمان پایگاه اورژانس 115 جاده ای کاشمر اظهار داشت: در سال جدید 2 هزار آمبولانس در سطح کشور توزیع خواهد شد که قطعا یکی از آمبولانس هایی که به استان خراسان رضوی داده می شود سهم کاشمر خواهد بود.

وی با اشاره به نقش مهم  اورژانس در خدمات رسانی و تلاش برای نجات جان افراد افزود: اورژانس تنها سیستمی است که در قبال ارائه خدماتی که ارائه می کند هزینه ای دریافت نمی کند و رایگان است.

مسئول ستاد هدایت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان این که کاشمر امروز در سایه کمک های خیرین و نیکوکاران در حوزه سلامت به یک شهرستان الگو در استان خراسان رضوی تبدیل شده است خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت شهرستان و حضور مسافران و گردشگران در کاشمر، وجود یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ضروری است لذا قول می دهیم این مهم را در سال آینده محقق کنیم.

رئیس حوزه علیمه حاج شیخ و عضو مجمع خیرین سلامت کاشمر نیز با تقدیر از نگاه خیرخواهانه مردم کاشمر و قدم گذاشتن در امور خیر گفت: بسیار خوشحالیم که شاهد افتتاح و راه اندازی ساختمان اورژانس 115 جاده ای در جاده ای هستیم که شاهد بروز حوادث و تصادفات دلخراش رانندگی است.

حجت الاسلام جواد نیک بین ابراز داشت: امیدواریم با افتتاح این ساختمان، شاهد تأمین تجهیزات مورد نیاز برای خدمات رسانی به مصدومین حوادث در این محور باشیم.

این گزارش حاکی است ساختمان پایگاه اورژانس 115 جاده ای کاشمر در ابتدای جاده روستای فرگ و در مسیر جاده کاشمر به سه راهی شادمهر در زمینی به مساحت 317 متر مربع و با زیربنای 104 متر مربع توسط خیرین احداث شده است

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved