• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • معاون فرماندار کاشمر خبر داد: پیشرفت 25 درصدی در عملیات اجرایی بخشی از جاده کاشمر به سه راهی شادمهر

معاون فرماندار کاشمر خبر داد: پیشرفت 25 درصدی در عملیات اجرایی بخشی از جاده کاشمر به سه راهی شادمهر

 

معاون  برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر از پیشرفت 25 درصدی در عملیات اجرایی دوبانده کردن در محور کاشمر به سه راهی شادمهر به طول 5 کیلومتر خبر داد.

مهدی برامکی در حاشیه افتتاح ساختمان پایگاه اورژانس 115 جاده ای کاشمر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: جاده 55 کیلومتری کاشمر به شادمهر مهم ترین و اصلی ترین جاده پرتردد این شهرستان است که متأسفانه شاهد سوانح و تصادفات دلخراش در آن هستیم.

وی با بیان این که طرح دوبانده کردن این محور در سال 85 در سفر هیات دولت به خراسان رضوی مصوب شده است اما به دلیل صادر نشدن مجوز از کمیسیون ماده 215 اقدامی انجام نشده است خاطر نشان کرد: در سال های اخیر با پی گیری های انجام شده توسط مسئولان شهرستانی و استانی این موضوع در دستور کار قرار گرفته است؛ به طوری که در سفر استاندار خراسان رضوی در آبان ماه امسال به کاشمر خبر تخصیص مبلغی از اعتبار برای آغاز عملیات اجرایی داده شد.

معاون  برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر با اشاره به این که در حال حاضر پیمانکار اجرای این پروژه مشخص شده است یادآور شد: با توجه به ابلاغ یک میلیارد تومان برای آغاز عملیات اجرایی در این جاده، عملیات اجرایی به طول 5 کیلومتر از این محور آغاز شده است؛ به طوری که با احداث باند دوم در این مسیر و اجرای عملیات خاکی هم اکنون از پیشرفت 25 درصدی برخوردار است.

وی با بیان این که تا کنون  بیش از 47 درصد اعتبار ابلاغی تخصیص یافته است تصریح کرد: در این راستا با کمبود اعتبار مواجه هستیم و موضوع را نیز به استان اعلام کردیم.

برامکی با تأکید بر این که در 10 کیلومتر اول این جاده از سمت کاشمر به دلیل اراضی و زمین های کشاورزی در بحث تملک و تعریض با مشکلاتی روبرو هستیم افزود: درصدد هستیم با مالکین این مسیر جلسه ای برگزار و در بحث توافق و بازگشایی اقداماتی انجام دهیم تا بتوانیم پروژه را در این بخش نیز اجرا کنیم.

معاون  برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر با اشاره به انجام روکش آسفالت در 8 کیلومتر از این مسیر و انجام خط کشی و نصب علائم ترافیکی گفت: در قسمت هایی از این محور تعدادی قوس قائم وجود دارد که عمده تصادفات در این محل ها اتفاق افتاده است؛ لذا با اجرای طرح دوبانده کردن، قطعا این نقاط نیز اصلاح خواهد شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved