• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد؛ اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد؛ اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در کاشمر


رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از اجرای شانزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
علیرضا معین زاده در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر اظهار داشت: این طرح با استقرار یک پست ثابت شامل چادر ایمنی و سلامت و فضای دوستدار کودک و یک پست سیار سحاب در محل امامزاده سیدمرتضی از 26 اسفندماه آغاز و تا 14 فروردین ماه امسال ادامه دارد.
وی با بیان این که این طرح با همت امورجوانان شعبه و با استفاده از ظرفیت جوانان کاشمری انجام می شود خاطر نشان کرد: در طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی اعضا با ارائه خدمات ایمنی ، آموزشی ،امدادی ، توزیع پمفلت ها و بروشور های آموزشی به منظور ارائه آموزشها و توصیه های لازم به مسافرین جهت کاهش حوادث برا ی آنان می پردازند.
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر با تاکید بر این که در این طرح کمپین "نه به تصادفات جاده ای " با هدف جلب و ایجاد انگیزه لازم و با حضور مسئولین و عموم مردم جهت کاهش حوادث جاده‌ای برگزار می شود تصریح کرد: در طرح دوستدار کودک نیز کودکان ضمن شرکت در مسابقه نقاشی با موضوع آشتی آشتی با فرهنگ بشردوستی و نوع دوستی، با آموزش های اولیه امدادی آشنا می شوند.
وی با بیان این که تیم سیار سحاب جهت ارائه خدمات امدادی به زائرین و مسافرین در این طرح فعالیت می کنند یادآور شد:
در ایام نوروز با همکاری اوقاف و امور خیریه و اعضا داوطلبان شعبه، یک ایستگاه سلامت در محل امامزاده سیدحمزه برپا شده است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved