• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • دبیر ستاد تسهیلات خدمات سفر کاشمر: ورود 325 هزار زائر و مسافر به کاشمر, امامزادگان دارای بیشترین بازدید کننده

دبیر ستاد تسهیلات خدمات سفر کاشمر: ورود 325 هزار زائر و مسافر به کاشمر, امامزادگان دارای بیشترین بازدید کننده

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد تسهیلات خدمات سفر کاشمر از ورود قریب 325 هزار زائر و مسافر در 5 روز ابتدای امسال خبر داد و گفت: آستان امامزادگان میزبان بیشترین مراجعه کننده بودند.
محمد نظام آبادی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: در 5 روز اول تعطیلات نوروزی امسال 325 هزار زائر، مسافر و گردشگر کاشمر را در برنامه سفر خود گنجاندند که نسبت به سال گذشته در همین ایام از رشد 3.4 ورود مسافر و زائر برخوردار است.
وی با بیان این که با فعال شدن 15 کمیته مختلف در قالب ستاد تسهیلات خدمات سفر برنامه ریزی ها و فعالیت های خوبی در راستای استقبال و پذیرش مراجعه کنندگان در شهرستان انجام شده است یادآور شد: در همین مدت بالغ بر 20 هزار نفر در مهمانسراهای ادارات، مدارس، کمپ، زائرسرا و خانه معلم کاشمر اسکان شدند.


دبیر ستاد تسهیلات خدمات سفر کاشمر با اشاره به این که عمده مسافران و زائرانی که به کاشمر سفر می کنند از اماکن زیارتی این شهرستان بازدید می کنند خاطر نشان کرد: آستان مقدس امامزاده سید مرتضی (ع) در فاصله 4 کیلومتری شمال شهرکاشمر و آستان مقدس امامزاده سید حمزه (ع) در مرکز شهر با داشتن فضای مناسب استراحت و امکانات رفاهی با بیش از 160 هزار نفر بیشترین آمار بازدید کننده را به خود اختصاص دادند.
نظام آبادی با اشاره به ورود 840 هزار زائر و مسافر نوروزی در تعطیلات نوروزی سال گذشته به این شهرستان تصریح کرد: پیش بینی می شود آمار ورود زائر و مسافر به کاشمر با افزایش 7 درصدی به حدود 900 هزار نفر برسد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved