سارق 3کیلو طلای سرخ در دام پلیس کاشمر

سارق 3کیلو طلای سرخ در دام پلیس کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری سارق 3 کیلو طلای سرخ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری کاشمر 24 گفت: مأموران پلیس آگاهی کاشمر در یک اقدام اطلاعاتی و پلیسی سارق 3 کیلو سرگل زعفران خشک را به همراه 55 میلیون وجه نقد سرقتی را در کمتر از 24 ساعت کشف کردند.

وی با بیان این که با اعلام خبری مبنی بر سرقت 3 کیلو سرگل زعفران به همراه 55 میلیون ریال وجه نقد از یک منزل مسکونی در منطقه بوستان کاشمر به مرکز فوریت های پلیسی 110 کاشمر اظهار داشت: در این راستا تیمی از مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی عملیات پلیسی را برای کشف اقلام سرقتی و دستگیری سارق یا سارقین آغاز کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر با تأکید بر این که مأموران این پرونده با استفاده از سرنخ های بجامانده و بررسی بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار به فردی سابقه دار به نام "عباس" مظنون شدند خاطر نشان کرد: مأموران پلیس آگاهی کاشمر پس از جمع آوری ادله کافی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه، فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

وی با بیان این که در بازرسی از مخفیگاه این سارق سابقه دار 43 که اعتیاد شدید به مواد افیونی دارد زعفران ها و وجوه نقد سرقتی کشف شد تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ باقری با تأکید بر استفاده از لوازم ضد سرقت و لوازم امنیتی در اماکن تجاری یادآور شد: استفاده از گاوصندوق های ضد سرقت و نصب دزدگیر از راه های مهم پیشگیری از سرقت و مانعی برای جلوگیری از حضور سارقین است.

فرمانده انتظامی کاشمر همچنین از شهروندان خواست از نگه داشتن وجه نقد زیاد و یا اشیای قیمتی در منازل بدون استفاده از تجهیزات ضد سرقت خودداری کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved