کمک 100 میلیون ریالی خیرین برای تجهیز کتابخانه های عمومی کاشمر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر از جذب کمک 100 میلیون ریالی خیرین به منظور تجهیز کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.

محمد رضا بدیع زادگان در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 اظهار داشت: کمک های خیرین که به همت و پی گیری مستمر منصوره زنگویی از کتابداران کتابخانه امام علی (ع) جمع آوری شده صرف خرید تجهیزات رایانه، تجهیز منابع و رنگ آمیزی در کتابخانه های عمومی کاشمر شده است.

وی با اشاره به این که 30 میلیون ریال از این کمک صرف خرید تجهیزات رایانه برای کتابخانه های عمومی امام علی(ع) و شهید مدرس(ره) شده است ابراز داشت: با توجه به نیاز مبرم کتابخانه های عمومی شهرستان به کتاب های درسی جدید، 250 نسخه کتاب کمک درسی و کنکور به ارزش 60 میلیون ریال از سوی تعدادی از ناشران به کتابخانه عمومی امام علی(ع) کاشمر اهدا شده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر با بیان این که برای تجهیز و رنگ آمیزی بخش کودک کتابخانه امام علی(ع) مبلغ 10 میلیون ریال از ناحیه خیرین هزینه شده است خاطر نشان کرد: شهرستان کاشمر با راه اندازی نخستین مجمع خیرین کتابخانه ساز در کشور، از شهرستان های پیشتاز در حوزه خیرین کتابخانه سازی است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved