تجمع مالباختگان موسسه آرمان در مقابل فرمانداری کاشمر

تجمع مالباختگان موسسه آرمان در مقابل فرمانداری کاشمر

به منظور رسیدگی به مطالبات تعدادی از مالباختگان موسسه اعتباری آرمان(بدرتوس) در مقابل فرمانداری کاشمر تجمع کردند. تعدادی از سپرده گذاران موسسه اعتباری (بدرتوس) که از بهمن ماه سال گذشته وجوهی از این موسسه دریافت نکرده اند و حساب هایشان مسدود شده است در مقابل فرمانداری کاشمر تجمع و خواستار رسیدگی و حل مشکلات شان شدند.

یکی از تجمع کنندگان که دفترچه حساب خود را که مربوط به این موسسه در دست داشت  گفت: در حالی که بر روی این دفترچه نوشته شده که موسسه اعتباری آرمان تحت نظارت بانک مرکزی چرا مسئولان پاسخگو نیستند.

رضازاده که از کارمندان جهاد کشاورزی است اظهار داشت: به همراه اعضای خانواده ام همگی بالغ بر 100 میلیون تومان در این موسسه سپرده گذاری کردیم اما از بهمن سال گذشته ریالی به ما پرداخت نشده است. وی با بیان این که در زمان افتتاح حساب مسئول موسسه تأکید می کرد که این موسسه دارای مجوز از بانک مرکزی است یادآور شد: متأسفانه از زمانی که موسسه در پرداخت سود و وجوه سپرده ای مردم دچار مشکل شده است مسئولان بانک مرکزی اعلام کردند که این موسسه فاقد مجوز است.

وی با درخواست همکاری و همراهی مسئولان در رسیدگی به مطالبات سپرده گذاران خاطر نشان کرد: چرا مسئولان بانک مرکزی از ابتدا به این موسسه اجازه دادند که از نام بانک مرکزی بر سردرب شعبات و دفترچه های آن استفاده شود و مردم فریب آن را بخورند.

یک خانم نیز با ابراز ناراحتی از وضعیت بوجود آمده گفت: متأسفانه در حال حاضر برای پرداخت مخارج درمانی همسرم در تنگنا قرار دارم. رستم نژاد با بیان این که شوهرم دچار بیماری کلیوی است و در حال حاضر سه روز در هفته باید دیالیز کند ابراز داشت: هفته گذشته شرایط و وضعیت مالی من به حدی بود که مجبور شدم با دریافت مبلغ 50 هزار تومان از یک موسسه خیریه داروهای همسرم را تهیه کنم.

مالباختگان تجمع کننده در مقابل فرمانداری کاشمر بنر که در آن نوشته شده بود: " فرماندار محترم حمایت.. حمایت تجمع اعتراض آمیز مالباختگان موسسه آرمان(بدرتوس سابق) بعلت عدم پرداخت سپرده های مردم از اسفندماه 93 از دولت و فرماندار درخواست کمک و همیاری می طلبیم." با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعلام مشکلات شان به صورت تلفنی به مدیر کل اقتصادی استانداری و حضور سه نفر از آنان به عنوان نماینده در فرمانداری به تجمع خود پایان دادند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved