• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • پرداخت خسارت 15 میلیون ریالی به صدا و سیمای خراسان رضوی برای کنسلی یک برنامه تلویزیونی

پرداخت خسارت 15 میلیون ریالی به صدا و سیمای خراسان رضوی برای کنسلی یک برنامه تلویزیونی

پرداخت خسارت 15 میلیون ریالی به صدا و سیمای خراسان رضوی برای کنسلی یک برنامه تلویزیونی

در جلسه علنی شورای شهر کاشمر پرداخت 15 میلیون ریال به صدا و سیمای خراسان رضوی برای کنسل شدن یک برنامه تلویزیونی مطرح و مصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، در یکصد و بیست و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر نامه شهرداری این شهر در خصوص مصوبه سال گذشته شورا مبنی بر اجرای برنامه جشن انقلاب و ضبط این برنامه و پخش آن از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و کنسل شدن آن با توجه به مصادف شدن این برنامه با مراسم وداع با شهید مدافع حرم پرداخت مبلغ 15 میلیون ریال مطالبه و شورا نیز موافقت کرد.
همچنین در این جلسه نامه سازمان اتوبوسرانی کاشمر و حومه در خصوص افزایش 20 درصدی کرایه برای سال جدید با توجه به حذف یارانه سهمیه بنزین تاکسی، افزایش هزینه ها و استهلاک خودرو، عدم تعویض خودروهای فرسوده و عدم حمایت خدمات بیمه ای از رانندگان مطرح و اعضای شورا نیز این نامه را برای بررسی بیشتر به کمیسیون حمل و نقل شورا ارجاع دادند.
این گزارش حاکی است مدیر مسئول و عوامل دو هفته نامه محلی سرو کاشمر نیز با حضور در جلسه علنی شورای شهر کاشمر ضمن تبریک سال جدید به نمایندگان مردم شهر کاشمر در شورا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مجموعه شورا و شهرداری پرداختند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved