در گرامیداشت هفته زن و مقام مادر؛ همایش پیاده روی خانوادگی در کاشمر برگزار شد

همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و در گرامیداشت هفته زن و  مقام مادر همایش پیاده روی خانوادگی با استقبال شهروندان کاشمری و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، این برنامه ورزشی که به همت و با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر، اداره ورزش و جوانان و کمیته امور بانوان فرمانداری کاشمر برگزار شد بیش از 2500 نفر از شهروندان کاشمری مسیر 4 کیلومتری میدان شهید غلامی تا امامزاده سید مرتضی (ع) را پیمودند. عضو شورای اسلامی شهر و مشاور فرماندار کاشمر در امور بانوان در جمع شرکت کنندگان در این برنامه ورزشی گفت: پیاده روی در حقیقت ورزشی ساده و ایمن است که علاوه بر از بین بردن افسردگی، نقش مهمی در سلامت بدن و پیشگیری از بیماری ها دارد. مهری پالایی با اشاره به نقش و جایگاه زن در زندگی و جامعه یادآور شد: قطعا بانوان نقش بزرگی در اجتماع دارند و همواره در بخش های مختلف ثابت کردند می توانند همدوش مردان باشند. وی با تاکید بر اهمیت و نقش ورزش در سلامتی بانوان گفت: ورزش سبب ارتقای کیفیت زندگی، ایجاد حس خوب بودن،لذت بردن از زندگی،افزایش توان جسمی و ذهنی می شودهم چنین از بروز بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های عضلانی اسکلتی، پوکی استخوان و کمردرد و درد های مزمن جلوگیری می کند.

در ادامه مهندس سلیمانی شهردار کاشمر و مهندس روشندل رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر نیز با تقدیر از حضور پرشور شهروندان در برنامه های ورزشی در سطح شهرستان تأکید کردند امیدواریم در سال جدید بتوانیم شاهد برگزاری همایش های مختلف ورزشی نیز همچون سنوات گذشته باشیم.

در پایان این برنامه ورزشی که با اجتماع در صحن امامزاده سید مرتضی(ع) برگزار شد علاوه بر اهدای 6 دستگاه دوچرخه و  اقلام ورزشی به صورت قرعه کشی به 35 نفر از شرکت کنندگان، تعداد 5 جایزه از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر بین بانوان شرکت کننده قرعه کشی شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved