بانوان کارمند در ادارات ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر تجلیل شدند

به مناسبت سالروز ولادت حضرت الزهرا(ع) و نامگذاری این روز بنام روز زن و مقام مادر در آئین های جداگانه ای از بانوان کارمند ادارات ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر با اهدای هدایای تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، در آئین تجلیل از دو بانوی کارمند در اداره ورزش و جوانان کاشمر که با حضور رئیس و سایر پرسنل این اداره برگزار شد مهندس احمد رضا روشندل با تبریک این مناسبت گفت: بانوان شاغل علاوه بر وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان خود توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری نقش ایفا کنند . وی با تأکید بر این که دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)  الگویی شایسته برای بانوان در زندگی و معاش روزانه است افزود: بانوان جامعه اسلامی نیز باید در مسیر فرموده ائمه اطهار و پیروی از الگوی این بانوی مطهر اسلام پیروی کنند تا در راه رسیدن به جامعه ای متعالی موفق باشیم. در این مراسم از سرکار خانم ها شوکتی و باهوش با اهدای هدیه تجلیل شد.

همچنین گزارش دیگر حاکی است  به همین مناسبت از بانوان همکار سرکار خانم ها مهدیان فر و قربانیان شاغل در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر از فرزندان معزز شاهد و ایثارگر که از شهریور ماه سال گذشته به استخدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان در آمده و در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر مشغول به خدمت هستند  با اهداء کارت هدیه و یک جلد کتاب تجلیل شد . رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر در این مراسم ارتقاء جایگاه بانوان و معرفی ظرفیت های هنری هنرمندان خانم را از اولویت های امور بانوان دانست وگفت: حضور بانوان در ساختارهای فرهنگی شهرستان بسیار پررنگ و قابل تقدیر است. جواد روشندل یادآور شد: در حال حاضر 70 درصد از مدیران مراکز و موسسات فرهنگی و هنری این شهرستان بانوان می باشند .

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved