• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • عصر امروز اتفاق افتاد: مرگ کارگر 40 ساله بر اثر سقوط  در چاه قنات / تلاش بی وقفه گروه امداد و نجات آتش نشانی+تصاویر

عصر امروز اتفاق افتاد: مرگ کارگر 40 ساله بر اثر سقوط  در چاه قنات / تلاش بی وقفه گروه امداد و نجات آتش نشانی+تصاویر

یک کارگر 40 ساله در نزدیکی محل کارش که در چاه قنات کشاورزی به عمق 60 متر سقوط کرده بود با تلاش بی وقفه عوامل امداد و نجات آتش نشانی کاشمر جسد بی جانش به بیرون منتقل شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، عصر امروز کارگر یک واحد شن شویی در شهر کاشمر در یکی از چاه های قنات کشاورزی دراطراف محل کارش سقوط می کند و مراتب در ساعت حدود 15:30 از طریق تلفن 125 به ایستگاه مرکزی آتش نشانی کاشمر اعلام شد؛ که بلافاصله گروه های امداد و نجات به محل اعزام و عملیات نجات آغاز و پس از 3.5 ساعت تلاش عوامل گروه نجات موفق شدند جسد بی جان این کارگر را از عمق چاه 60 متری به بیرون منتقل کنند. عوامل اورژانس 115 کاشمر نیز که در محل حادثه حضور داشتند پس از انجام معاینات، مرگ این کارگر را تأیید کردند و جسد این کارگر 40 ساله پس از اقدامات پلیس آگاهی به سردخانه بیمارستان شهید مدرس کاشمر منتقل شد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر که در محل حادثه حضور داشت به خبرنگار ما گفت: با دریافت خبر سقوط، بلافاصله گروه امداد و نجات به محل اعزام شد که با توجه به وضعیت چاه نیز دو گروه امداد و نجات که در شیفت استراحت بودند به محل اعزام شدند.

رضا بوژمهرانی با تأکید بر این که چاه مورد نظر از چاه های قنات مربوط به روستای سرحوضک از توابع بخش مرکزی است که سال ها به دلیل خشک شدن آب فرسوده شده است خاطر نشان کرد: به جهت خاص بودن وضعیت چاه و احتمال ریزش بدنه چاه در زمان امدادرسانی، 2 نفر از عوامل امداد و نجات به وسیله دو دستگاه جرثقیل به داخل چاه رفتند و موفق به بیرون کشیدن جسد کارگر شدند که با حضور نیروهای اورژانس 115 و انجام معاینه مرگ وی تأیید شد.

وی با اشاره به تعدد چاه های قنات در حاشیه شهر و حتی داخل شهر منجر به بروز حوادثی می شود یادآور شد: در حال حاضر چاه های قنات کشاورزی به دلیل خشک شدن بدون متولی رها شده است و بی احتیاطی برخی افراد منجر به بروز چنین حوادثی می شود.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر با بیان این که چاه های قنات محلی برای زندگی پرندگان شده است ابراز داشت: متأسفانه عده ای برای گرفتن این پرندگان به اطراف و حتی داخل چاه می روند لذا امیدواریم در این راستا ضمن اطلاع رسانی نسبت به این معضل اقدامی صورت گیرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved