هفتمین شورای معتمد پلیس در کاشمر برگزار شد

هفتمین شورای معتمد پلیس  در کاشمر برگزار شد

هفتمین جلسه از سری نشست های شورای معتمد پلیس با حضور مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی به عنوان معتمدین  اداری شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری کاشمر 24 فرماندار ورییس شورای تامین شهرستان کاشمر دراین جلسه با مهم دانستن نياز به امنيت به عنوان یکی از ضروری ترین نيازهاي انساني گفت: امنیت از نقش محوری در توسعه و ثبات حیات انسانها برخورداراست.

مهدی فروزان ادامه داد: در اندیشه و سیره‌‌ی بزرگان، مشارکت مردمی به عنوان یک مسئله‌ی اصلی، اساسی و تعیین‌کننده در حوزه‌‌ی تعیین سرنوشت مشترک و عمومی مورد توجه و عنایت کامل قرار گرفته است.

وی با تأکید برنقش  معتمدین و متنفذین در سطح شهر و روستا به عنوان حلقه ارتباطی بین مردم و پلیس در کاهش فضای جرم و آسیب های اجتماعی یادآور شد: نیروی انتظامی به عنوان یکی از مهمترین نهادهای حکومتی به دلیل تعدد مأموریت های محوله برای استقرار نظم و امنیت و تأمین آسایش و آرامش عمومی از مناسبات گسترد ه ای با محیط اجتماعی در ابعاد منطق های، ملی و بین المللی برخوردار است.

رییس شورای تامین شهرستان با تأکید برنقش تعامل مردم با پلیس در کاهش جرایم و ایجاد نظم وامنیت اجتماعی تصریح کرد: ایجاد بسترهای مشارکت عمومی در تحقق اهداف انضباط اجتماعی و امنیت پایدار ضروری است لذا همكاري و مشاركت مردم با پليس در جهت تأمين نظم و امنيت اجتماعي مستلزم وجود رابطه اعتماد آميز بين مردم و پليس است.

مهندس فروزان ابراز داشت: در استای بالابردن سطح تعامل مردم با پلیس و کاهش جرایم وآسیب های اجتماعی ودست یابی به جامعه ای امن با ید در زمینه فرهنگ‌ سازی، ارائهی آموزش مناسب و صحیح به اقشار مختلف جامعه پیرامون مسایل مختلف برنامه ریزی وتلا ش گردد .

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved