رئیس مرکز بهداشت کاشمر خبر داد؛ پلمپ دو واحد مواد غذایی در میدان عرضه دام کاشمر

رئیس مرکز بهداشت کاشمر خبر داد؛  پلمپ دو واحد مواد غذایی در میدان عرضه دام کاشمر

رئیس مرکز بهداشت کاشمراز پلمب دو واحد مواد غذایی در میدان عرضه دام این شهرستان خبر داد.

مجتبی قائمی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24  اظهار داشت: این دو واحد صنفی که در مجموعه میدان دام عرضه دام کاشمر بدون رعایت مسایل بهداشتی اقدام به طبخ و عرضه مواد غذایی می کردند پلمب شدند.

وی با بیان این که کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت کاشمر بارها در بازرسی های انجام شده از این واحدها، نسبت به کمبودها و نواقص بهداشتی مورد نیاز به آنها اخطار داده بودند یادآور شد: متأسفانه متصدیان این واحدها نسبت به تذکرات بهداشتی بی توجه بودند که در نهایت مجبور به پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت آنها شدیم.

رئیس مرکز بهداشت کاشمر با بیان این که جگرکی و اغذیه فروشی دو واحد پلمب شده بودند که در شرایط غیر بهداشتی فعالیت می کردند خاطر نشان کرد: این واحد ها به دلیل نواقص عدیده بهداشتی در اجرای اصلاحیه ماده 13 قانون مواد خوردنی آشامیدنی بهداشتی پلمپ شدند.

قائمی تأکید کرد: پلمپ این واحد های عرضه مواد غذایی پس از ارجاع تخلفات بهداشتی به مراجع قانونی شهرستان، توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت کاشمر به دستور دادستان عمومی شهرستان و با حضور نماینده دادستانی،  صورت گرفت و از فعالیت این واحدها جلو گیری شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved