• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • معاون استاندار خبر داد: بهره برداری از 14 کیلومتر باند دوم محور کاشمر به شادمهر در هفته دولت

معاون استاندار خبر داد: بهره برداری از 14 کیلومتر باند دوم محور کاشمر به شادمهر در هفته دولت

معاون استاندار خبر داد: بهره برداری از 14 کیلومتر باند دوم محور کاشمر به شادمهر در هفته دولت


معاون عمرای استاندار از خراسان رضوی از بهره برداری از 14 کیلومتر باند دوم محور کاشمر به سه راهی شادمهر در هفته دولت امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد مقدوری  در بازدید از عملیات در دست احداث باند دوم جاده کاشمر به شادمهر اظهار داشت: عملیات اجرایی باند دوم این جاده از سال گذشته با اختصاص 10 میلیارد ریال آغاز شده است و تلاش می کنیم در سال جاری با تخصیص اعتبار مورد نیاز 14 کیلومتر را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
وی با اشاره به وضعیت و شرایط مالی متفاوت و نیاز این پروژه برای تکمیل شدن به اعتبارات یادآور شد: اجرای این پروژه اولویت اول ما محسوب می شود وتمام سعی و تلاش مان را دو چندان خواهیم کرد وهمه منابع را برای اجرای کامل این پروژه به کار خواهیم بست تا این پروژه مهم در مدت 2 سال تکمیل و به بهره برداری برسد.
معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی با اشاره به دو نقطه مهم و حادثه خیز در این محور 54 کیلومتری ابراز داشت: به منظور جلوگیری از بروز تصادفات بعدی در نقاط حادثه خیز این محور، باید از محل اعتبارات نقاط حادثه خیز راهداری، این دو نقطه اصلاح و ایمن سازی شود. مقدوری همچنین در خصوص تأمین اعتبار لازم برای اجرای سه کیلومتر اولیه این محور قول پیگیری داد.

در این بازدید فرماندار کاشمر هم با اشاره به حضور سالانه بیش از سه و نیم میلیون مسافر و زائر در کاشمر گفت: تردد بیش از 75 هزار خودرو در ایام تعطیلات نوروز که توسط دستگاه های تردد شمار ثبت شده گواه اهمیت و لزوم تسریع در روند عملیات اجرای باند دوم در محور کاشمر به شادمهر است.
مهدی فروزان با تأکید بر این که در سال های اخیر متأسفانه بروز حوادث دلخراش رانندگی در این محور منجر به کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان و داغدار کردن خانواده های آنان شده است یادآور شد: در دو نقطه از این محور شاهد وقوع تصادفات ناگوار بودیم که با اصلاح این نقاط قطعا شاهد کاهش 80 درصدی حوادث خواهیم بود.
فرماندار کاشمر تصریح کرد: تلاش می کنیم با برگزاری جلسات با مالکین اراضی در محدود راه بتوانیم مشکلات معارضین را مرتفع و شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved