• صفحه نخست
  • اخبار
  • اقتصادی
  • فرماندار کاشمر: نبود سرمایه در گردش عمده مشکل واحدهای صنعتی کاشمر /  راه اندازی فاز 2 شهرک صنعتی یک نیاز اساسی است

فرماندار کاشمر: نبود سرمایه در گردش عمده مشکل واحدهای صنعتی کاشمر /  راه اندازی فاز 2 شهرک صنعتی یک نیاز اساسی است

فرماندار کاشمر:  نبود سرمایه در گردش عمده مشکل واحدهای صنعتی کاشمر /  راه اندازی فاز 2 شهرک صنعتی یک نیاز اساسی است

فرماندار کاشمر نبود سرمایه در گردش را از مهمترین مشکلات فرآروی واحدهای صنعتی در این شهرستان عنوان کرد و گفت: باید در راستای راه اندازی فاز 2 شهرک صنعتی کاشمر به عنوان یک نیاز اساسی تسریع شود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، مهدی فروزان در دیدار با مدیر شهرک های صنعتی خراسان رضوی با تأکید بر این که شهرک های صنعتی به عنوان یک مکان و زیر ساخت مناسب می توانند زمینه تحقق و گسترش اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند اظهار داشت: در این راستا باید ضمن ارتقای جایگاه بنگاه های کوچک، نسبت به تکمیل زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی اقدام شود و با بهره گیری از مشوق ها زمینه برای ایجاد بنگاه های تولیدی متناسب با شرایط جغرافیایی و بومی هر منطقه فراهم شود. وی با بیان این که با حمایت از تولیدکنندگان داخلی در حقیقت زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی نیز فراهم می شود ابراز داشت: در حال حاضر عمده مشکل و معضل واحدهای صنعتی نبود سرمایه در گردش است و تنها با تزرق تسهیلات با بهره کم می توان ضمن کمک به افزایش تولید، زمینه اشتغال نیز ایجاد کرد.

 در این نشست مدیر عامل شهرک های صنعتی استان با اشاره به اولویت های کاری این شرکت در شهرستان کاشمر گفت: در سالجاری تعیین تکلیف وضعیت تصفیه خانه ، آسفالت و پیاده روزسازی معابر باقیمانده شهرک صنعتی کاشمر اقدام خواهد شد. مسعود اصغریان  پیگیری جهت نهایی شدن فاز توسعه شهرک صنعتی،  تامین یک حلقه چاه آب جدید و مشارکت در احداث پست برق جهت واحدهای صنعتی  را از دیگر اقدامات این شرکت در حوزه کاشمر اعلام کرد و افزود: با توجه به نیاز مجموعه شهرک صنعتی کاشمر به آب، در راستای تأمین آن با استفاده از پساب موجود نیازمند همکاری و  همراهی همه دستگاه های اجرایی در شهرستان هستیم.

شهرک صنعتی کاشمر با مساحت 101هکتار و 24واحد فعال در12 کیلومتری شرق شهر کاشمر قرار دارد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved