راه اندازی مجمع خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار  در بخش کوهسرخ

راه اندازی مجمع خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار  در بخش کوهسرخ

با برگزاری نخستین مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در بخش کوهسرخ با حضور فرماندار و مسئولان بخش کوهسرخ، دفتر این مرکز نیز افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، فرماندار کاشمر در این جلسه با تقدیر از نگاه ویژه خیرین در امر مدرسه سازی درسطح شهرستان گفت: مشارکت در امر تعلیم و تربیت نزد خداوند متعال از اجر معنوی برخوردار است وباید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم تا بتوانیم شاهد توسعه و پیشرفت در تمامی زمینه ها باشیم.

مهدی فروزان با بیان این که یکی از نقشهای مهم خیرین مدرسه ساز در مشارکت در امر توسعه فضاهای آموزشی توسعه عدالت آموزشی در تمامی نقاط کشور وبهره مندی همه فرزندان از امکانات تحصیلی مناسب است یادآور شد: اگر می خواهیم شاهد رشد وترقی در حوزه اموزش وپرورش وتعلیم وتربیت باشیم باید به اموزش وپرورش کمک کنیم و با اشاعه این کار فرهنگ نوع دوستی ومشارکت عمومی را درجامعه افزایش دهیم .

در ادامه رئیس آموزش وپرورش منطقه کوهسرخ  گفت: خیرین مدرسه ساز در بخش کوهسرخ همکاری و مشارکت سازنده ای در ساخت فضاهای آموزشی و رفع کمبود های آموزش و پرورش داشته اند.

طاهریان به کمک  سه ملیارد ریالی  خیرین در ابتدای سال 95 اشاره کرد و خاطر نشان کرد: ساختمان مجمع خیران مدرسه ساز کوهسرخ  در زمینی به مساحت 60 متر مربع و با صرف 550 میلیون ریال اعتبار ساخته شده که این مجمع با تعداد 7 نفر هیئت مدیره کار خود را شروع خواهند کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved