برپایی نمایشگاه آثارهنرجویان دبیرستان آمنه کاشمر

برپایی نمایشگاه آثارهنرجویان دبیرستان آمنه کاشمر

نمایشگاه آثار دانش آموزان دبیرستان کار و دانش آمنه در رشته های گرافیک و مدیریت خانواده گشایش یافت. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، در آئین افتتاح این نمایشگاه که ایرج سعادتمند مدیر آموزش و پرورش، جواد روشندل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعداد دیگر از مسئولان حضور داشتند آثار دانش آموزان در دو رشته مدیریت و برنامه ریزی خانواده و گرافیک که از جمله مهارتهایی است که با استانداردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دستگاه متولی است در معرض دید قرار گرفته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به جایگاه علم و هنر گفت: قطعا تولید آثار هنری توسط هنرمندان تحصیلکرده فرصت مناسبی برای ورود به بازار کار و فراهم کردن زمینه رشد و شکوفایی استعدادهاست.

جواد روشندل با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب بنام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خاطر نشان کرد: هنرمندان می توانند با استعداد و توانایی که در خلق آثار هنری دارند می توانند اقتصاد را در هنر بارور سازند و در این راستا شاهد برپایی نمایشگاهی از تولیدات هنری هنرمندان کاشمر در قالب بازارچه و نمایشگاهی باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved