• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • رییس شورای اسلامی شهر کاشمر خبر داد: برگزاری 53 جلسه با 486 مصوبه در شورای اسلامی شهر کاشمر در سال گذشته

رییس شورای اسلامی شهر کاشمر خبر داد: برگزاری 53 جلسه با 486 مصوبه در شورای اسلامی شهر کاشمر در سال گذشته

رییس شورای اسلامی شهر کاشمر خبر داد: برگزاری 53 جلسه با 486 مصوبه در شورای اسلامی شهر کاشمر در سال گذشته

رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر از برگزاری 53 جلسه علنی و غیر علنی با 486 مصوبه در شورای اسلامی شهر کاشمر در سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، سید حسین حسینی امروز در جلسه درس اخلاق مدیران و روسای ادارات و نهادهای ادارات شهرستان در نمازخانه شهرداری کاشمر اظهار داشت: شورای اسلامی شهر که چهارمین دوره فعالیت خود را تجربه می کند همواره تلاش می نماید در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی در راستای توسعه، عمران و آبادانی شهر و حل مشکلات شهروندان گام بردارد.
وی با بیان این که طرح از سوی شهرداری و لایحه از سوی ارگان های زیربط به ویژه شهرداری در صحن علنی شورا مطرح و اعضا نسبت به تصویب یا رد آن رای می دهند یادآور شد: لوایحی به شورا ارسال می شود که در بودجه شهرداری پیش بینی شده است و طرح ها نیز اگر بار مالی نداشته باشد طرح و تصویب آن ایرادی ندارد در غیر اینصورت باید در بودجه پیش بینی شود.
رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر با تقدیر از همکاری و همراهی ادارات و سازمان های سطح شهر با شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده هر روز یکی از اعضای شورا در ساعت اداری با حضور در محل دفتر شورا پاسخگوی مراجعات مردمی و پیگیر رفع مشکلات آنان است.
وی با اشاره به این که اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر در هفته یک روز در جلسات علنی این شورا حضور دارند و نامه ها، طرح و لوایح را بررسی می کنند تصریح کرد: در سال گذشته 42 جلسه علنی، 3 جلسه علنی و 8 جلسه فوق العاده برگزار شده است که دستاورد آن 486 مصوبه بوده است.
حسینی با اشاره به فعال بودن کمیسیون های برنامه و بودجه، فرهنگی و اجتماعی، عمران، توافقات، شهرسازی، نامگذاری، پژوهشی، ورزشی، بهداشت و حمل و نقل با مسئولیت هر یک از اعضا یادآور شد: در سال گذشته 10 کمیسیون این شورا در مجموع 64 جلسه تخصصی برگزار کردند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved