دومین دفتر بسیج رسانه استان در کاشمر افتتاح شد

دومین دفتر بسیج رسانه استان در کاشمر افتتاح شد

دومین دفتر بسیج رسانه خراسان رضوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در کاشمر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، فرماندار کاشمر در مراسم افتتاحیه این دفتر در محل کانون فرهنگی امام خمینی(ره) اظهار داشت: افتتاح دفتر بسیج رسانه به عنوان یک مرکز جامع اطلاع رسانی وکامل می تواند در ایجاد هماهنگی بین واحدهای خبری در سطح شهرستان در راستای ارزشها و اهداف انقلاب حرکت کند.

مهدی فروزان با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری بر اطلاع رسانی و ارائه گزارش وعملکرد به مردم ابراز داشت: ایجاد فضای امید ونشاط درجامعه از وظایف رسانه هاست لذا اطلاع رسانی صحیح و به موقع موجب دلگرمی ،  پایبندی ودلبستگی مردم به نظام می شود .

وی با بیان این که بسیج رسانه می تواند یک حرکت میمون ومبارک درراستای ابلاغ وتبیین سیاستهای مدنظر مقام معظم رهبری به جامعه باشد افزود: یکی از ابزارهای که در ابتدای انقلاب و برحه های مختلف تاریخ کشوردر ایجاد فضای همبستگی و دلبستگی به امام وانقلاب ودر هشت سال دفاع مقدس بین احاد مختلف مردم نقش سازنده وموثری داشته است رسانه ها بوده اند از اینرو یکی از نقش های اصلی رسانه ها مقابله  با برنامه های دشمنان بویژه درایجاد فضای یاس وناامیدی در بین مردم نسبت به مسئولین و ارزشها ودست آوردهای نظام واینده کشور است .

فرماندار کاشمر با بیان این که فعالان رسانه ای باید به اصول و ارزشهای خبرنگاری بویژه ترویج اخلاق رسانه ای توجه ویژه داشته باشند خاطر نشان کرد: ارتقاء معرفت دینی روشن بینانه، ترویج رفتار دینی مخلصانه، ریشه دار کردن شناخت و باور مردم به ارزشها و مبانی اصیل انقلاب جز و در راس اهداف کلان رسانه ی ما باید باشد.

فروزان با اشاره به انتخابات 7 اسفندماه برنقش بسیج رسانه در تبیین انتخاب اصلح و حضورحداکثری مردم درپای صندوق اخذ رای تاکید نمود.

در این مراسم سید هادی مهدیان از فعالان رسانه ای کاشمر به عنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان کاشمر معرفی شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved