همایش استانی عظمت زن در فرهنگ عفاف به میزبانی کاشمر برگزار شد.

همایش استانی  عظمت زن در فرهنگ عفاف به میزبانی کاشمر برگزار شد.

دبیر این همایش در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی  کاشمر24 اظهار داشت: با توجه به اهمیت مسئله عفاف و حجاب به عنوان یک دستور دینی، موضوع برگزاری همایش در دستور کار قرار گرفت و کارشناسی امور بانوان کاشمر از سوی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی متولی برگزاری آن شد.

زهره ایزدی با بیان این که فراخوان جشنواره از آبانماه سال گذشته با ارسال به تمامی ادارات شهرستان ها، نواحی و مناطق منتشر شده بود یادآور شد: از مجموع 530 اثر در قالب پوستر و مقاله، تعداد 82 اثر به بخش رقابتی همایش راه یافتند که پس از بررسی توسط هیأت داوران 5 مقاله جهت ارائه برگزیده و چکیده 16 مقاله جهت چاپ انتخاب شدند.

وی با اشاره به این که در این همایش 6 نفر برگزیده به ارائه آثار خود پرداختند خاطر نشان کرد: در حاشیه این همایش علاوه بر تجلیل از برگزیدگان و رونمایی از کتاب چکیده مقالات برگزیده همایش از  برچسب های عفاف و حجاب و کارت های تشویق حجاب که توسط زهرا نیازی مغانی رابط برتر عفاف و حجاب شهرستان و دانشجوی رشته دکترای ریاضی طراحی شده بود رونمایی شد.

دبیر همایش عظمت زن د فرهنگ عفاف تصریح کرد: آموزش و پرورش، عفاف و حجاب فرصت ها و چالش ها، مسیر تحول فرهنگ عفاف و حجاب در اسلام و ایران، حجاب و عفاف در فضای مجازی، حجاب اسلامی و پدیده مد، عفاف و رسانه و نقش فرهنگ عفاف در تحکیم بنیان خانواده از محورهای این همایش استانی بود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved