رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد: کمکهای خیرین کاشمری در حوزه سلامت قابل تقدیر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد: کمکهای خیرین کاشمری در حوزه سلامت قابل تقدیر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کمک هایی که در سال های اخیر خیرین کاشمری به حوزه سلامت داشتند قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مصطفی مهرابی بهار در آئین افتتاح بخش های آی سی یو و ان آی سی یو نوزادان در بیمارستان های شهید مدرس و حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر اظهار داشت: اگر چه دوست داریم مردم در سلامت باشند و نیازی به مراجعه مراکز درمانی نداشته باشند اما به جهت ارائه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان اقدامات چشمگیری با اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطح استان انجام شده است.
وی با بیان این که وزیر بهداشت با تحولی که در این حوزه ایجاد کرده، قهرمان حوزه سلامت است خاطر نشان کرد: خوشبختانه کارهای ماندگار و زیرساختی در حوزه بهداشت و درمان کشور انجام شده است که اقشار مختلف مردم در سراسر کشور از آن بهره مند شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به این که در یک سال و نیم گذشته امکانات و تجهیزات خوبی به کاشمر اختصاص یافته است تصریح کرد: تلاش می کنیم در حد توان و تا جایی که محدودیت ایجاد نشود خواسته و تقاضاهای فرماندار کاشمر در حوزه بهداشت و درمان شهرستان را محقق کنیم.
مهرابی با تاکید بر این که علاوه بر کمک 300 میلیون تومانی خیرین در احداث و تاسیسات بخش آی سی یو بیمارستان شهید مدرس، وزارت بهداشت نیز به منظور فعال کردن 6 تخت حدود 600 میلیون تومان امکانات و تجهیزات پزشکی هزینه کرده است یاداور شد: فعال شدن این بخش باعث جلوگیری و کاهش مرگ و میر و نجات بیماران خواهد شد.
این گزارش حاکی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه معاونت درمان، امام جمعه، فرماندار، منتخب مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان علاوه بر بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های شهید مدرس و حضرت ابوالفضل(ع) از پروژه های عمرانی در دست احداث شامل ساختمان شیمی درمانی، بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی بازدید کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved