خدا قوت مسئولان کاشمری به کارفرمایان و کارگران 2 واحد تولیدی فعال در شهرستان

فرماندار و جمعی از مسئولان کاشمری با حضور در 2 واحد تولیدی فعال شهرستان به کارفرمایان و کارگران این واحدها هفته کارگر را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر، فرماندار کاشمر به همراه تعدادی از مسئولان شهرستان با حضور در 2 واحد تولیدی ضمن خداقوت و عرض تبریک این هفته به کارفرمایان و کارگران کارگاه صنعتی طوس پنجره خاوران و کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای طرح استاد شاگردی طرثیث از تولیدات این واحدها بازدید  کردند.

کارگاه صنعتی طوس پنجره خاوران به مدیریت محمد صحرایی نخستین واحدی بود که مسئولان با حضور در آن ضمن خسته نباشید و تبریک هفته کار و کارگر از نزدیک در جریان تولیدات این واحد قرار گرفتند.

کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای طرح استاد شاگردی طرثیث نیز دومین واحدی بود که مسئولان با حضور در آن با تبریک این هفته به نیروهای فعال در این مجموعه، از زحمات و تلاش های مدیریت آموزشگاه  در تولید انواع شیرینی و نیز آموزش های حرفه ای برای تولید شیرینی به متقاضیان تقدیر کردند.

گفتنی است روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه ای، تأمین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، معاون سیاسی فرمانداری، بخشدار مرکزی در این بازدید ها فرماندار را همراهی می کردند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved