• صفحه نخست
  • اخبار
  • ورزشی
  • در گرامیداشت هفته کار و کارگر ؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کاشمر برگزار شد + تصاویر

در گرامیداشت هفته کار و کارگر ؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کاشمر برگزار شد + تصاویر

همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور شهروندان کاشمری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، این برنامه ورزشی که به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره ورزش و جوانان کاشمر برگزار شد بالغ بر 3 هزار شرکت کننده مسیر 4 کیلومتری میدان شهید غلامی تا امامزاده سید مرتضی(ع) را پیمودند.

فرماندار کاشمر در اجتماع شرکت کنندگان در این برنامه ورزشی در صحن امامزاده سید مرتضی(ع) از حضور پرشور جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران شهرستان در این برنامه ورزشی تقدیر کرد و گفت: امیدواریم برگزاری چنین برنامه های ورزشی نقش مهم و اثرگذاری در ایجاد نشاط و شادابی در میان این قشر خدوم داشته باشد.

مهندس فروزان با اشاره به فواید و تأثیرات ورزش بر زندگی شخصی و کاری افراد یادآور شد: با توجه به توصیه های دینی جهت پرداختن به امر ورزش و تاثیر مستقیم آن بر سلامتی جسم و روان و افزایش بهره وری در میان جامعه کار و تولید، می بایست همواره در جهت سالم سازی محیط های کاری به وسیله اشاعه ورزش گام برداشت.

در ادامه این مراسم سعید چیتی نایب رئیس شورای اسلامی شهر و حسین ملوندی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر با تبریک هفته کار و کارگر به فعالان این بخش از حضور پرشور جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران در این برنامه ورزشی تقدیر کردند.
گفتنی است در پایان این همایش پیاده روی تعداد 30 عدد جایزه شامل دوچرخه، چادر و تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 2 میلیون تومان با بازپرداخت 20 ماهه بین شرکت کنندگان قرعه کشی و اهدا شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved