نقش رسانه ها انکارناپذیر است / تشکیل بسیج رسانه اقدامی مبارک است

نقش رسانه ها انکارناپذیر است / تشکیل بسیج رسانه اقدامی مبارک است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر راه اندازی و تشکیل بسیج رسانه را اقدامی مبارک و ارزشمند دانست و گفت: امروز نقش رسانه به جهت اهمیت و جایگاهی که در جامعه پیدا کرده انکارناپذیر است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24،  سرهنگ علیرضا سازگار در آئین افتتاح دفتر بسیج رسانه شهرستان کاشمر اظهار داشت: رسانه دارای زوایای مثبت و منفی است؛ لذا اگر بتوانیم از ظرفیت این مجموعه اطلاع رسانی در راستای ارتقاء بخشی سطح ،  آگاهی و بصیرت افزایی مردم استفاده کنیم قطعا در برابر توطئه دشمنان پیروز خواهیم بود.

وی با بیان این که دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب همواره با بهره گیری از توان رسانه ای تلاش می کنند مقاصد و اهداف شیطانی خودشان را در کشور عملی و عملیاتی کنند یادآور شد: شکل گیری حوادث سال 78 و 88 از جنس رسانه بود به طوری که دشمن توانست کشور را 8 ماه درگیر مسایل نماید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر با اشاره به این که دشمنان برای رسیدن به اهداف و طرح هایی که دارند از ظرفیت رسانه هایی که در اختیار دارند استفاده می کنند ابراز داشت: در حال حاضر 3 هزار شبکه ماهواره ای در ایران قابل دریافت است که از این تعداد 300 شبکه فارسی زبان اقدام به پخش تصاویر و برنامه های غیر اخلاقی و سیاسی علیه کشور می کنند.

وی با تأکید بر هوشیاری و آگاهی رسانه ها و فعالان رسانه ای کشور به ویژه در قضیه پسابرجام خاطر نشان کرد: آمریکا درصدد است که از این طریق به عنوان یک دروازه نفوذ به کشور قصد دارد به اهدافش دست یابد.

سازگار با بیان این که امروز در شهرستان مجموعه ای را افتتاح می کنیم که قرار است یک خانواده بزرگ بنام بسیج رسانه در آن شکل بگیرد تصریح کرد: فعال شدن دفتر بسیج رسانه در شهرستان علاوه بر پوشش اخبار و رویدادها در بخش های مختلف می تواند زمینه را برای ایجاد تحول و پیشرفت نیز فراهم نماید.

وی با اشاره به نقش بی بدیل رسانه و تأثیرگذاری آن در بین اقشار مختلف گفت: رسانه ای شدن پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی با بهره گیری از ظرفیت و توان رسانه ای انجام شد؛ لذا با درک صحیح و شناخت دقیق از کارآیی رسانه به خوبی می توانیم همه مردم را در اقصی نقاط جهان به اسلام حقیقی دعوت کنیم.

فرمانده سپاه کاشمر با اشاره به قرار گرفتن در ایام انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر نقش تأثیرگذار رسانه ها در راستای تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع خبرهای انتخاباتی تأکید کرد و افزود: رسانه ها باید با اطلاع رسانی مردم را در مسیر درست که همان راه ولایت است راهنمایی کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved