برگزاری همایش دوچرخه سواری در کاشمر+ تصاویر

همزمان با هفته بزرگداشت مقام کار و کارگر همایش دوچرخه سواری با استقبال چشمگیر علاقمندان به این رشته ورزشی در کاشمر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، این برنامه ورزشی که به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با مشارکت و همراهی هیأت دوچرخه سواری و اداره ورزش ورزش و جوانان کاشمر و با هدف بزرگداشت این هفته و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری برگزار شد بیش از 100 شرکت کننده از اقشار مختلف مردم کاشمر مسیر 4 کیلومتری میدان شهید غلامی تا امامزاده سید مرتضی (ع) را رکاب زدند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر با تبریک هفته کار و کارگر و تقدیر از زحمات و تلاش های بی وقفه کارگران و کارفرمایان در بخش های مختلف جامعه گفت: خوشبختانه استقبال از این برنامه ورزشی و همایش پیاده روی که روز چهارشنبه برگزار شد بسیار خوب بود؛ لذا امیدواریم بتوانیم در راستای برگزاری چنین همایش های مشابهی در طول سال برنامه ریزی کنیم.

حسین ملوندی با اشاره به وجود بالغ بر 21 هزار کارگر فعال در کاشمر و محروم بودن این قشر از امکانات ورزشی و رفاهی اختصاصی در شهرستان یادآور شد: تا کنون پی پیگیری هایی در خصوص احداث مجموعه ورزشی در شهرستان انجام شده است که در این راستا نیازمند مساعدت و همراهی نهادهای متولی زمین هستیم.

در پایان این برنامه ورزشی که با حضور جمعی از مسئولان در صحن جنوبی امامزاده سید مرتضی(ع) برگزار شد به 35 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه تسهیلات قرض الحسنه 2 میلیون تومانی و کلاه مخصوص دوچرخه سواری اهدا شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved