• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کوهسرخ: شوراهای روستا با کمترین امکانات، بیشترین توقعات مردم و مسئولان را برآورده می کنند

امام جمعه کوهسرخ: شوراهای روستا با کمترین امکانات، بیشترین توقعات مردم و مسئولان را برآورده می کنند

امام جمعه کوهسرخ:  شوراهای روستا با کمترین امکانات، بیشترین توقعات مردم و مسئولان را برآورده می کنند

امام جمعه کوهسرخ کاشمر گفت: شوراهای اسلامی روستاها با کمترین امکانات در مقابل بیشترین توقعات مردم و مسئولان را برآورده می کنند و فعالیت ها و خدمات خوبی در سطح روستاها ارائه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم دهقانی امروز در همایش نکوداشت مقام شورا با حضور شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و کوهسرخ کاشمر در تالار چوبدار ریوش اظهار داشت: آیات و روایات متعددی در خصوص فعالیت و خدمت رسانی داریم به طوری که خداوند متعال در یکی از آیه های قرآن آورده است: شما تفاوت بزرگی با دیگر اقشار جامعه دارد، شما بدون چشم داشت مادی کار می کنید و اگر قرار است ثمره آن را خودتان ببینید اخلاص در راه خدا را قوی کنید.

وی با بیان این که روستاها در بسیاری از بخش ها از خدمات و تلاش های شوراها و دهیاران بهره مند شدند خطاب به اعضای شوراهای اسلامی تأکید کرد: اخلاص خودتان را خدشه دار نکنید و همواره با استفاده صحیح از فرصت بوجود آمده برای رضای خداوند گام بردارید.

امام جمعه کوهسرخ با تأکید بر این که مردم ولایتمدار و انقلابی بخش کوهسرخ در عرصه فرهنگی کم نگذاشته اند خاطر نشان کرد: اگر چه من اهل این منطقه نیستم اما شرمنده نجابت مردم کوهسرخ هستم، چرا که با همه گرفتاری، تنگ دستی و مشکلات مادی که در جامعه شاهد آن هستیم غنی فرهنگی هستند.

وی با بیان این که انتظار داریم درسالی که از سوی رهبر معظم انقلاب بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گرفته در حوزه فرهنگ نیز شاهد اقدام و عمل باشیم تصریح کرد: اگر قرار باشد در اقتصاد مقاومتی اثبات کنیم که پیرو رهبر فرزانه انقلاب هستیم باید در حوزه فرهنگی نیز گام های اثرگذاری برداشته شود.

حجت الاسلام دهقانی با اشاره به این که اکثر روستائیان از نگرانی عرصه های فرهنگی می نالند گفت: بخش کوهسرخ با جمعیت 28 هزار نفری نیازمند اعتبارات ویژه در حوزه مسائل فرهنگی است.

در این جلسه ضمن تجلیل از اعضای شوراهای اسلامی فعال و نمونه در بخش های مرکزی و کوهسرخ کاشمر، بخشداران مرکزی و کوهسرخ نیز به ارائه گزارش از روستاهای بخش خود پرداختند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved