موافقت شورائیان کاشمر با افزایش 20 درصدی کرایه حمل و نقل

موافقت شورائیان کاشمر با افزایش 20 درصدی کرایه حمل و نقل


اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر با افزایش 20 درصدی کرایه حمل و نقل درون شهری موافقت کردند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، در یکصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کاشمر مصوبات کمیسیون های تخصصی حمل و نقل، پژوهش و ورزش مطرح و اعضا با تعدادی از آنها موافقت، تعدادی را رد و تعداد دیگر را نیازمند بررسی و ارائه طرح دانستند.
بر این اساس موضوع افزایش نرخ کرایه حمل و نقل که در کمیسیون حمل و نقل شورا و با حضور کارشناسان و صاحب نظران مورد بررسی قرار گرفته بود و با توجه به حذف سهمیه بنزین، افزایش هزینه هاواستهلاک خودرو، وجودخودروهای فرسوده، عدم حمایت خدمات بیمه تامین اجتماعی از رانندگان جدید حمل ونقل و نیز درراستای حمایت از قشرآسیب پذیر و زحمتکش رانندگان افزایش ۲۰ درصد را مصوب کرده بودند که با قرائت مصوبه مورد تصویب اعضا در جلسه علنی قرار گرفت.
همچنین 3 مصوبه کمیسیون پژوهش در زمینه اجرای طرح پژوهشی در خصوص آشنایی نسل جوان و نوجوان با احکام اسلامی و کمک به زیر ساخت های فرهنگی و مذهبی مطرح که اعضای شورا برای دو مصوبه خواستار ارائه طرح و یک مصوبه را رد کردند.
مصوبات کمیسیون ورزشی که در بحث کمک مالی به اجرای سه برنامه ورزشی بود مطرح و اعضا با کمک 15 میلیون ریالی برای اجرای برنامه کوهپیمایی خانوادگی، پرداخت 5 میلیون ریال به تیم فوتسال ال جی برای حضور در رقابت های فوتسال کشوری به عنوان نماینده خراسان رضوی و تامین هزینه 5 میلیون ریالی برای برگزاری مسابقات تیراندازی کارکنان شهرداری کاشمر موافقت کردند. همچنین اعضا مصوب کردند که کمیسیون ورزش شورا با همکاری با واحدهای حقوقی و املاک شهرداری نسبت به شناسایی و بهسازی زمین های رها شده در سطح شهر که قابلیت تبدیل موقت به ورزشی دارد اقدام نماید

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved