• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد : کشته و مجروح شدن دو جوان در تصادف موتورسیکلت با خودرو

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد : کشته و مجروح شدن دو جوان در تصادف موتورسیکلت با خودرو

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد : کشته و مجروح شدن دو جوان در تصادف موتورسیکلت با خودرو

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه موتورسیکلت در شهر کاشمردو کشته و مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: عصر روز گذشته تصادف یک دستگاه خودروی سواری سوزوکی با یک دستگاه موتورسیکلت در تقاطع خیابان شهید چمران و طالقانی کاشمر به مرکز فوریت های پلیسی 110 کاشمر اعلام و بلافاصله گشت کلانتری 11 جانبازان، اورژانس 115 و پلیس راهور به محل اعزام شدند.

وی با بیان این که در بررسی ماموران مشخص شد که خودروی سواری سوزوکی به رانندگی مرد 74 ساله با یک دستگاه موتور سیکلت در تقاطع خیابان های شهید چمران و طالقانی به شدت برخورد کرده است خاطر نشان کرد: بر اثر این برخورد محمد 16 ساله که ترک نشین موتور سیکلت بود در صحنه جان باخت و امید 20 ساله توسط عوامل اورژانس 115 کاشمر به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر اعزام شد.

فرمانده انتظامی کاشمر با تأکید بر این که راکب موتور سیکلت به علت شدت جراحات وارده جهت مداوا به بیمارستان امدادی مشهد اعزام شده است تصریح کرد: علت دقیق این تصادف از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راهور کاشمر در دست بررسی است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved