جانشین فرمانده سپاه کاشمر: هنرمندان، سربازان جبهه فرهنگی در بیان آسیب ها و معضلات جامعه به زبان هنر هستند

جانشین فرمانده سپاه کاشمر:  هنرمندان، سربازان جبهه فرهنگی در بیان آسیب ها و معضلات جامعه به زبان هنر هستند

جانشین فرمانده سپاه ناحیه کاشمر گفت: هنرمندان، سربازان جبهه فرهنگی هستند که آسیب ها و معضلات جامعه را در صحنه نمایش و با زبان هنر فریاد می زنند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، سرهنگ مسعود رحیمی مقدم در آئین آغاز بکار پنجمین جشنواره استانی تئاتر میثاق در گلراز شهدای مدفون شده در آستان مقدس امامزاده سید حمزه(ع) اظهار داشت: از امروز دومین شهر زیارتی خراسان رضوی میزبانی هنرمندان فرهیخته و منتخب استان است که در قالب جشنواره ای که با هدف معرفی فرهنگ ایثار و شهادت و بیان ارزش های دینی شکل گرفته هنر خود را به نمایش می گذارند.

وی با بیان این که هنرمندان عرصه نمایش و تئاتر با زبان زنده و بیان شیوا و شیرین با نگاهی متفاوت به بیان آسیب ها و معضلات جامعه می پردازند خاطر نشان کرد: افرادی که در این حوزه گام نهادند قطعا هنرمندانی با استعداد و توانمند هستند که برای روشن گری نسل جوان با عشق و علاقه ای که به این هنر دارند با زبان شیرین موضوعات مختلف جامعه را به نمایش می گذارند.

جانشین فرمانده سپاه کاشمر با برگزاری این جشنواره ها شاهد شکوفایی استعدادها، رشد و ارتقای هنر نمایش است ابراز داشت: جمع شدن هنرمندان حوزه تئاتر و نمایش در قالب یک جشنواره می تواند به سنجش نقاط قوت و ضعف هنرمندان بپردازد که این مهم خود از راه های رشد و اعتلای هنر نمایش به شمار می رود.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: قطعا هنرمندان عرصه نمایش با بهره گیری از ظرفیت هنری که در اختیار دارند می توانند نقش تأثیرگذاری در راستای فرهنگ سازی و محقق ساختن شعار امسال بردارند.

سرهنگ رحیمی مقدم با تقدیر از تلاش هنرمندان کاشمری در راه اندازی جشنواره تئاتر میثاق یادآور شد: خوشبختانه هنرمندان این شهرستان با فعالیت هاو تلاش های چشمگیر به خوبی چهار دوره از این جشنواره را میزبانی و برگزار کردند و امیدواریم روند برگزاری این جشنواره در سال های آتی همچنان ادامه یابد به طوری که بتوانیم این جشنواره را نیز در سطح منطقه ای و کشوری نیز برگزار کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved