ظهر امروز اتفاق افتاد؛ واژگونی وانت پیکان در کاشمر یک کشته برجای گذاشت

ظهر امروز اتفاق افتاد؛  واژگونی وانت پیکان در کاشمر یک کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی کاشمر از واژگونی یک دستگاه وانت پیکان و کشته شدن راننده آن در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: ظهر امروز یک مورد واژگونی خودرو به مرکز فوریت های پلیسی 110 کاشمر اعلام شد که بلافاصله گشت کلانتری 12 قائم، پلیس راه و نیروهای امدادی به محل سانحه اعزام شدند.

وی با بیان این که این سانحه رانندگی در محور روستایی و در کیلومتر 3 جاده کاشمر به روستای ممرآباد از توابع بخش مرکزی کاشمر اتفاق افتاده بود یادآور شد: در بررسی های پلیس مشخص شد که راننده وانت پیکان پیرمرد 71 ساله است که به دلیل واژگونی خودرو به شدت مجروح شده است.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به این که راننده خودرو جهت مداوا توسط عوامل اورژانس 115 به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر منتقل شد خاطر نشان کرد: متأسفانه علیرغم تلاش کادر پزشکی بیمارستان و به جهت شدت جراحات وارده فوت می کند.

وی ابراز داشت: بنابر اعلام کارشناس تصادفات پلیس راه کاشمر، علت واژگونی وانت پیکان عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.

سرهنگ باقری از شهروندان خواست تا در حین رانندگی از استفاده از تلفن همراه، صحبت کردن با گوشی ، صحبت  و مشاجره ای که منجر به بی توجهی راننده نسبت به جلو و رانندگی آن می شود و یا رانندگی  در حین خستگی و خواب آلودگی جدا خودداری کنند تا حادثه ای اتفاق نیفتد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved