• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر: حضور باشکوه اقشار مردم در روز ارتحال امام راحل خاری در چشم دشمنان است

فرماندار کاشمر: حضور باشکوه اقشار مردم در روز ارتحال امام راحل خاری در چشم دشمنان است

فرماندار کاشمر:  حضور باشکوه اقشار مردم در روز ارتحال امام راحل خاری در چشم دشمنان است

فرماندار کاشمر گفت: برگزاری مراسم گرامیداشت  یاد و خاطره امام راحل با حضور با شکوه اقشار مختلف مردم خاری در چشم دشمنان و بدخواهان نظام است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مهدی فروزان در ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در سالن جلسات فرمانداری اظهار داشت: اگر امروز در امنیت زندگی می کنیم و با آزادی کامل سخن می گوییم و در مقابل نفوذ و هجمه های دشمنان ایستادگی و مبارزه می کنیم به برکت تلاش های خستگی ناپذیر معمار کبیر انقلاب است.

وی با بیان این که امام راحل از سال 1342 با به دوش کشیدن پرچم نهضت انقلاب در برابر حکومت 2500 ساله شاهنشاهی فریاد تظلم خواهی سرداد یادآور شد: گرامیداشت یاد و خاطره پیرجماران در حقیقت بزرگداشت مقام تمام شهدایی است که برای پیروزی این نظام و انقلاب و پاسداری از ارزش ها و آرمان های آن از جان خود گذشتند تا عزت و اقتدار ایران اسلامی جادوان بماند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر برنامه ریزی برای اعزام کاروان های مردمی برای حضور در مرقد حضرت امام خاطر نشان کرد: حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر حضرت امام قلب مستضعفین را شاد و چشم دشمنان را کور می کند.

وی با اشاره به این که مردم ایران اسلامی با گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همواره در راهی که گام نهاده اند ثابت قدم مانده اند تصریح کرد: اجتماع عظیم مردمی در حرم امام و استماع سخنان رهبر فرزانه انقلاب یک راهبرد اساسی و جامع است؛ لذا در این راستا باید دستگاه های اجرایی در فضایی تفاهمی زمینه برای برای اعزام عاشقان خمینی و بهره مندی از برنامه های سالروز ارتحال امام برنامه ریزی کنند.

فروزان با تأکید بر برگزاری مراسم سالروز ارتحال امام خمینی در شهرستان یادآور شد: مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همچون سنوات گذشته در مسجد جامع شهرستان با حضور اقشار مختلف برگزار شود.

در ادامه این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) گفت: ملت غیور ایران اسلامی با حضور حماسی و باشکوه خود در مراسم ارتحال حضرت امام ثابت می کنند که همواره مدافع آرمان های این پیر سفر کرده هستند.

علیرضا سازگار با تقدیر از همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی شهرستان در سال گذشته با مجموعه ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) افزود: بر اساس سهمیه ابلاغی امسال نیز 517 نفر در قالب 12 دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم ارتحال امام خمینی عازم تهران می شوند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved