برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر / رقابت 11 نامزد برای تصاحب کرسی شورای اجرایی

برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر / رقابت 11 نامزد برای تصاحب کرسی شورای اجرایی

برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر / رقابت 11 نامزد برای تصاحب کرسی شورای اجرایی

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: در این دوره از انتخابات 11 نامزد برای تصاحب کرسی شورای اجرایی هلال احمر کاشمر رقابت می کنند.

علیرضا معین زاده در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: اولین مرحله چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، همزمان با سراسر کشور ۲۴ اردیبهشت ماه در جمعیت هلال احمر کاشمر برگزار می شود.

وی با بیان این که انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر هر چهار سال با هدف مشارکت حداکثری اعضا در ارکان تصمیم گیری جمعیت هلال احمر برگزار می شود خاطر نشان کرد: در این دوره از انتخابات 11 نفر نامزد شدند که با انجام رأی گیری ۴ نفر برای شورای اجرایی و ۱ نفر بازرس انتخاب خواهند شد.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر با اشاره به این که در این دوره از انتخابات 451 نفر از اعضا و داوطلبین هلال احمر کاشمر واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند یادآور شد: افراد واجد شرایط جهت شرکت در این انتخابات باید دارای ۱۸ سال تمام و شرایط فعال بودن برابر دستورالعمل های ابلاغی جمعیت هلال احمر را داشته باشند.

وی با دعوت از همه واجدین شرایط برای شرکت در این دوره از انتخابات ابراز داشت: اولین جلسه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر ساعت ۹ صبح جمعه ۲۴ با حضور حداقل دو سوم اعضا واجد شرایط در مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر برگزار خواهد شد که  در صورت به حدنصاب نرسیدن مجمع در اولین جلسه ،دومین جلسه مجمع با هر تعداد از اعضا و داوطلبان ساعت ۹:۳۰ همان روز و در همان محل برگزار می شود.

معین زاده با تأکید بر این که جمعیت هلال احمر یک سازمان عام المنفعه و غیر دولتی است که با هدف ارائه خدمات به همنوعان خدمات خود را بدون هیچ چشم داشتی و به صورت داوطلبانه ارائه می کند تصریح کرد: منتخبین این دوره از انتخابات پس از تایید انتخابات توسط ستادمرکزی اجرایی و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و در یافت اعتبار نامه خود به عنوان عضو شورای اجرایی شهرستان فعالیت خود را به مدت چهار سال بدون دریافت حقوق و مزایایی و به صورت داوطلبانه آغاز می کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر با دعوت از اقشار مختلف مردم برای عضویت در این سازمان افزود:  عضویت در جمعیت هلال احمر و فراگیری آموزش های امدادی در راستای تحقق شعار هرخانواده ایرانی یک امدادگر است و امیدواریم  با ارتقا سطح آگاهی جامعه در کاهش چشمگیر خسارات ناشی از سوانح و بلایا نقش موثری ایفا کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved