همزمان با سالروز ولادت امام سجاد؛ عملیات ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر آغاز شد

همزمان با سالروز ولادت امام سجاد؛  عملیات ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر آغاز شد

همزمان با سالروز ولادت امام سجاد(ع) عملیات ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در آئین کلنگ زنی پایگاه انتقال خون کاشمر که با حضور مدیر کل سازمان انتقال خون خراسان رضوی، نماینده منتخب مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، جمعی از مسئولان و خیرین برگزار شد اظهار داشت: زمین مورد نیاز برای ساخت پایگاه انتقال خون توسط خیرین نیک اندیش و از اعضای هیات امنای حسینیه حیدری اهدا شده است.

دکتر محمد جواد یزدانی با اشاره به این که پایگاه انتقال خون کاشمر در زمینی به مساحت 500 متر مربع و در 2 طبقه با 450 متر مربع زیربنا ساخته می شود یادآور شد: بر اساس توافق صورت گرفته هزینه 500 میلیون تومانی ساخت این پایگاه توسط خیرین شهرستان و تجهیزات مورد نیاز  توسط سازمان انتقال خون ودولت تأمین می شود.

وی با تقدیر از همراهی و حمایت های اعضای حسینیه حیدری کاشمر در پی گیری و اهدا زمین مورد نیاز خاطر نشان کرد: خیرین نیک اندیش در این مجموعه مذهبی همچنین در خصوص کمک و تسریع در روند ساخت بنای این پایگاه قول مساعد دادند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به این که در حال حاضر بحث خون گیری توسط مرکز خون گیری زیر نظر پایگاه انتقال خون تربت در هفته سه روز در این شهرستان انجام می شود تصریح کرد: امیدواریم با راه اندازی و فعال شدن این پایگاه شاهد خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در تمامی روزهای هفنه باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved