با حضور معاون استاندار: نوزدهمین فرماندار کاشمر معرفی می شود

با حضور معاون استاندار:  نوزدهمین فرماندار کاشمر معرفی می شود

مسئول روابط عمومی فرمانداری کاشمر از برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان فردا یکشنبه با حضور معاون استاندار خراسان رضوی خبر داد.

مصطفی بزمی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: در جلسه شورای اداری شهرستان کاشمر که فردا 26 اردیبهشت ماه با حضور محسن صادقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی و مسئولان ادارات و نهادهای کاشمر برگزار می شود نوزدهمین فرماندار کاشمر معرفی می شود.

وی با بیان این که در این جلسه از خدمات و زحمات 43 ماهه مهدی فروزان به عنوان هیجدهمین فرماندار کاشمر تقدیر می شود یادآور شد: محمد حسن فرهادی که پیش از این مدیر آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد را بر عهده داشته است به عنوان نوزدهمین فرماندار کاشمر معرفی می شود.

این گزارش حاکی است محمد حسن فرهادی سيادشت از یادگاران 8 سال دفاع مقدس، از اهالی شیروان در خراسان شمالی و دارای مدرک كارشناس ارشد مديريت آموزشی از دانشكده مديريت و برنامه ريزي وزارت آموزش و پرورش و كارشناس زمين شناسي از دانشگاه دولتی اصفهان است.  وی  سابقه مديريت در آموزش و پرورش شهرستان های درگز ، شيروان وناحيه 7 مشهد ، معاونت فرمانداری مشهد و مسئولیت فرمانداری خواف را در کارنامه خود دارد. 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved