فرمانده سپاه کاشمر: بسیج آماده برخورد با اقدامات احمقانه آمریکا در منطقه است

فرمانده سپاه کاشمر:  بسیج آماده برخورد با اقدامات احمقانه آمریکا در منطقه است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر از آمادگی برخورد بسیجیان با هر گونه اقدام احمقانه ای که از سوی آمریکای جنایتکار و هم پیمانانش در منطقه سر بزند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، علیرضا سازگار  در صبحگاه گردان های شرکت کننده در رزمایش الی بیت المقدس در محل اردوگاه شهید مدرس کاشمر اظهار داشت: برگزاری این رزمایش علاوه بر تقویت و سازماندهی بنیه دفاعی و ارتقای  رزم بسیجیان سه هدف و پیام را پی گیری می کند.

وی با بیان این که در این رزمایش به کشورهای غربی و در رأس آن آمریکای جنایتکار نشان می دهیم که بسیجیان کاشمری و تمامی بسیجیان در اقصی نقاط ایران اسلامی از آمادگی بالایی برای دفاع از مرز و بوم برخوردار هستند یادآور شد: در این رزمایش اعلام می کنیم که بسیجیان با اقتدار و صلابتی که دارند آماده برخورد با هر گونه کار احمقانه از سوی آمریکا و هم پیمانانش در منطقه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه کاشمر با اشاره به این که پیام دوم رزمایش خطاب به افرادی است که دنبال خواب رابطه با آمریکا هستند یادآور شد: کسانی که این خواب های آشفته ی غیر قابل تعبیر را می بینند بهتر است از خواب بیدار شوند و به صفوف ملت همیشه در صحنه بپیوندند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: افرادی که آب و نان مملکت را می خورند و به دنبال واردات بی رویه و کالاهای لوکس به کشور هستند تا از این طریق به اقتصاد کشور ضربه بزنند هشدار می دهیم که دست از این کارها بردارند و اقتصاد کشور را خراب تر نکنند.

سازگار با تأکید بر این که باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب در صحنه جامعه بروز پیدا کند افزود: از همه مسئولان و دست اندرکاران حوطه اقتصادی تقاضا می کنیم که به فکر معیشت و اقتصاد مد نظر مقام معظم رهبری باشند تا دغدغه مردم در این زمینه مرتفع شود.

در ادامه معاون سابق هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به این که مردم ایران اسلامی با تقدیم 213 هزار شهید همواره معمار کبیر انقلاب و اسلام را یاری کردند و هم اکنون این راه سرخ همچنان ادامه دارد گفت: مردم سرافراز ایران در تاریخ ماندگار شدند و آیندگان به وجود این ملت افتخار می کند که با پیروی در مسیر ولایت هیچگاه اجازه ندادند یک وجب از خاک این سرزمین در تصاحب دشمن قرار گیرد.

سرهنگ شیردل با بیان این که امام راحل با شناخت دقیق و عمیق از توطئه های دشمن و مطالعه دقیق تاریخ و شناخت چالش های زمان و دسیسه های دشمنان، فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند اظهار داشت: این نهاد مردمی آثار و برکات زیادی از بدو تشکیل تا کنون برای جامعه به همراه داشته است؛ لذا اگر بسیج نبود ممکن بود که کشور را همانند گوشت قربانی تجزیه کنند.

وی با اشاره به دفاع 2887 روزه ی ملت بزرگ ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس و مراقبت و حفاظت از این سرزمین افزود: امروز به برکت جانفشانی، ایثار و رشادت های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس، ایران روی پای خودش ایستاده است و بدن دخالت کشورهای بیگانه، برای کشور در داخل تصمیم گیری می شود.

این بازنشسته سپاه با تأکید بر این که ایران نه بمب اتمی ساخته و به جهت مغایر بودن با آموزه های دینی به دنبال ساخت آن نیست ابراز داشت: ما  دنبال این هستیم هر تجاوزگری که بخواهد به این کشور دست اندازی کند قلم پایش را خورد کنیم.

وی با تأکید بر تلاش برای برون رفت از چالش های اقتصادی مردم اظهار داشت: اگر امروز مدعی هستیم که انقلابی ایم باید در عمل ثابت کنیم و در خدمت به پابرهنگان این انقلابی بودن مان را نشان دهیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved