• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • جانشین قرارگاه فرعی امام هادی خبر داد؛ برگزاری موفق رزمایش الی بیت المقدس کاشمر با عنوان شهدای مدافع حرم

جانشین قرارگاه فرعی امام هادی خبر داد؛ برگزاری موفق رزمایش الی بیت المقدس کاشمر با عنوان شهدای مدافع حرم

جانشین قرارگاه فرعی امام هادی خبر داد؛  برگزاری موفق رزمایش الی بیت المقدس کاشمر با عنوان شهدای مدافع حرم

جانشین قرارگاه فرعی امام هادی  از برگزاری موفق رزمایش الی بیت المقدس کاشمر با عنوان شهدای مدافع حرم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مسعود رحیمی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: رزمایش الی بیت المقدس که با حضور سه گردان بیت المقدس در محل اردوگاه شهید مدرس در مدت دو روز با موفقیت پایان یافت.

وی با اشاره به حضور گردان های امام حسن مجتبی (ع)، قمر بنی هاشم (ع) و نبی اکرم(ص) در این رزمایش یادآور شد: این رزمایش در بخش های انفجارات ، دفاع از کوی و برزن، اغتشاشات داخلی، نبرد متقارن،عملیات امدادونجات و پدافند غیرعامل برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه کاشمر با تأکید بر این که قبل از برگزاری رزمایش  فعالیت‌هایی نظیر فراخوانی، توجیه فرماندهان عمل کننده، تامین جاده، آموزش تخصصی سلاح‌ها، راهپیمایی شبانه توام با عملیات کمین و ضدکمین انجام شده است  خاطر نشان کرد: 850 نفر از بسیجیان حوزه ادارات، ورزشکاران، هنرمندان، پیشکسوتان و سایر اقشار در این مدت 2 روز برگزاری این رزمایش حضور داشتند.

وی با تأکید بر این که مردمی و بومی کردن دفاع، ساماندهی مجدد و تجدید سازمان نیروها، ایجاد توانمندی فرماندهان حوزه‌ها و گردان‌ها، ایجاد انگیزه، ایجاد آمادگی  ورزیدگی بسیجیان و آزمایش و چک کردن کلیه وسایل ارتباطی و تجهیزاتی را از جمله اهداف برگزاری این رزمایش عنوان کرد و تصریح کرد: در صبح دومین روز رزمایش صبحگاه گردان های حاضر در رزمایش با حضور گردان های الزهرا و کوثر خواهران، اعضای شورای تأمین، اعضای شورای اداری و خانواده های معظم شاهد در محل برگزاری رزمایش برگزار شد و از خانواده شهیدان رضایی و زاده اکبر از شهدای مدافع حرم نیز تجلیل شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved