• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر: پیمان حفظ نظام و انقلاب را با شهدا و امام بستیم / تلاش باید برای تحقق اهداف و خدمت به مردم باشد

امام جمعه کاشمر: پیمان حفظ نظام و انقلاب را با شهدا و امام بستیم / تلاش باید برای تحقق اهداف و خدمت به مردم باشد

امام جمعه کاشمر:  پیمان حفظ نظام و انقلاب را با شهدا و امام بستیم / تلاش باید برای تحقق اهداف و خدمت به مردم باشد

امام جمعه کاشمر با بیان این که برای حفظ نظام و انقلاب با شهدا و امام شهیدان پیمان بستیم گفت: از هر فردی که در راستای اهداف نظام و خدمت به مردم تلاش کند قطعا حمایت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی در جلسه شورای اداری کاشمر که به منظور تودیع و معارفه فرماندار این هرستان برگزار شد اظهار داشت: اعلام می کنیم که به دنبال تعهدی که نسبت به شهدا و امام راحل داریم تنها به دنبال حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با تأکید بر این که هر کسی که در راستای این نظام و برای تحقق اهداف و خدمت به مردم تلاش کند از او حمایت می کنیم خاطر نشان کرد: ما با شهیدان و امام راحل عهد و پیمان بسته ایم که در هر شرایطی از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کنیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که تفاوتی ندارد که چه کسی مسئول باشد بلکه ملاک ما عمل به وظیفه در راستای نظام و خدمت به مردم است یادآور شد: ما هرگر نمی توانیم اقدامات و کارهایی که در تضعیف نظام انجام می شود تحمل کنیم؛ بنابر این با کسی تعارف نداریم و با پلاک نوکری در برابر مسایلی که بر خلاف نظام باشد می ایستیم.

وی با بیان این که وظیفه سرباز دفاع و پاسداری است و لازمه این مهم به امور مثبت پایداری و در سایر امور تعرض و تذکر باشد ابراز داشت: پست و مقام ماندنی نیست لذا باید با عمل به اصل الهی و اسمانی همواره در مسئولیتی که به ما واگذار می شود نهایت تلاش را در انجام وظایف محوله انجام دهیم.

حجت الاسلام یعقوبی اشتغال، بیکاری، مسایل اقتصادی و مشکلات فرهنگی را کوه بی ستون در این شهرستان اعلام کرد و تصریح کرد: امیدواریم با کلنگ و تیشه تدبیر و امید و بکارگیری از تمامی ظرفیت های شهرستان و پرهیز از نگاه سلیقه ای بتوانیم این مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کنیم.

امام جمعه کاشمر با تقدیر از زحمات و خدمات 43 ماهه مهدی فروزان در مسئولیت فرمانداری کاشمر، برگزاری جلسه درس اخلاق با حضور روسا و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان در دوشنبه های هر هفته را حرکتی ارزشمند و سنتی حسنه دانست و گفت: امیدواریم در صورت صلاحدید مسئولان شاهد استمرار این حرکت ارزنده در شهرستان باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved