• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • منتخب مردم کاشمر: مردم از انتصاب فرمانداران مسن در منطقه گله مندند/ استفاده ازپتانسیل بانوان و جوانان در مسئولیت ها

منتخب مردم کاشمر: مردم از انتصاب فرمانداران مسن در منطقه گله مندند/ استفاده ازپتانسیل بانوان و جوانان در مسئولیت ها

منتخب مردم کاشمر:  مردم از انتصاب فرمانداران مسن در منطقه گله مندند/ استفاده ازپتانسیل بانوان و جوانان در مسئولیت ها

نماینده منتخب مردم کاشمر در مجلس دهم انتصاب فرمانداران مسن در شهرستان های حوزه انتخابیه را از گلایه های مردمی دانست و بر استفاده از پتانسیل بانوان و جوانان در تصمیم گیری ها و مسئولیت ها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، بهروز بنیادی در امروز در جلسه شورای اداری کاشمر که به منظور تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان برگزار شد اظهار داشت:  فرماندار به عنوان نماینده عالی ساسی نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیت سنگینی در حوزه های امنیتی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، عمرانی و اداری بر عهده دارد؛ لذا همواره مجموعه بزرگ شورای اداری به عنوان بازوان توانمند فرمانداران در ادوار مختلف یاری گر فرمانداران برای این مسئولیت سنگین بودند.

وی با بیان این که فرمانداری مکانی است که باید با تلاش و برنامه ریزی، مشروعیت سیاسی نظام را استحکام بخشید ابراز داشت: مشروعیت سیاسی همه ما از طریق آراء مردم به عنوان صاحب و مالک کشور است؛ لذا فرماندار و تمامی مسئولان باید زمینه افزایش اعتماد مردم را به نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش ارتقاء دهند و در این راستا با تقویت سرمایه اجتماعی آنرا از حالت رکود و سکوت به حالت فعال تبدیل کنند.

نماینده منتخب مردم کاشمر با تأکید بر این که ما سرمایه های بسیاری داریم خطاب به فرماندار جدید کاشمر گفت: چهره، بیان، سخن، منش، رفتار و برخورد شما بایستی آرامش بخش و اعتماد آفرین باشد و همچون دولت تدبیر و امید، دید فراجناحی داشته باشد و از تمام مدیرانی که معتقد به آرمان های نظام و انقلاب، دارای تخصص و دانش و برنامه محور هستند حمایت کنید و هر یک از مدیرانی که این صفات را در خود تبیین نکرده باشند مختار به تصمیم گیری در مورد آنها هستید.

وی با بیان این که بایستی به دنبال اعتدال سیاسی، تدبیر اقتصادی و امید اجتماعی باشیم و به سمت وحدت گام برداریم افزود: وحدت در میان مردم وجود دارد اما در بین مسئولان نیست؛ لذا باید به سوی وحدت بیش از پیش گام برداریم چرا که فضای جامعه امروز نیازمند وحدت است.

بنیادی با اشاره به این که تمامی مسئولان شهرستان که تا کنون در سایه وحدت و همدلی گام های خوبی برای پیشبرد اهداف ملی و منطقه ای برداشتند از امروز با حفظ وحدت بیشتر و تعامل در کنار فرماندار جدید گام برخواهند داشت خاطر نشان کرد: از فرماندار جدید می خواهیم از پتانسیل بانوان و جوانان در مسئولیت ها استفاده بیشتری انجام دهند.

وی با بیان این که امروز به مردم به ما گله می کنند که چرا فرمانداران مسن را به منطقه ترشیز روانه می کنند خطاب به معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: به تمام انتخاب ها احترام می گذاریم اما انتتظار جامعه این است که اگر به فرمانداران جوان اعتقاد ندارید از فرمانداران انتظار داریم از نیروهای جوان به عنوان معاونین و بانوان به عنوان مشاور انتخاب کنند و با توجه به این که امروز جامعه ما یک جامعه جوان است این کمترین توقع مردم است.

منتخب مردم کاشمر در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که بحث امروز موضوع اقتصاد مقاومتی است و رهبر معظم انقلاب از سال 88 در نامگذاری سال ها همواره به موضوع مسایل اقتصادی تأکید داشتند ابراز داشت: از فرماندار تقاضا داریم اقتصاد مقاومتی شهرستان را پیگیری کنند چرا که تمام دغدغه نظام مشکلات اقتصادی است به همین جهت باید در برنامه ششم توسعه به سمت از بین بردن این نقطه ضعف باشیم.

وی با تأکید بر این که فرمانداران کاشمر، خلیل آباد و بردسکن اعضای جدایی نیستند که هر کدام در مسیر جدایی حرکت کنند اظهار داشت: حسن جدایی در مردم این منطقه وجود ندارد؛ لذا باید در این حوزه دقت و مدیریت داشته باشند و بودجه، امکانات و پیشرفت را به صورت فرا منطقه ای ببینند.

بنیادی با ابراز تأسف از مغفول ماندن ظرفیت و پتانسیل دانشگاه ها و مراکز علمی، حوزه های علمیه و حضور اساتید و نخبگان در این شهرستان یادآور شد: در ادوار گذشته متأسفانه نسبت به این ظرفیت مهم و تأثیرگذار بی توجهی شده است لذا باید تلاش و برنامه ریزی شود که از ظرفیت و توانمندی علمی منطقه استفاده کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved